Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) - 2006-2008
Kick (muški) - 2011-2012
Kick (ženski) - 2006-2008
Kick (ženski) - 2009-2010
Kick (muški) - 2006-2008
H001
62
0
TIBOR MAKAR (FOX)
276
0
TOM SULIMANOVIĆ (ZAPREŠI)
595
GUDELJ IVAN (ZAPREŠI)
166
PETAR MARIJANOVIĆ (TKV)
271
MARKO MANHARDT (ZAPREŠI)
H002
245
0
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
272
0
BORNA LISAK (ZAPREŠI)
311
LEO RUDNICKI (JASTREB)
589
PATRIK HARČA (RADNIK)
274
VITO POSTOVIĆ (ZAPREŠI)
H003
276
0
TOM SULIMANOVIĆ (ZAPREŠI)
595
0
GUDELJ IVAN (ZAPREŠI)
H004
166
0
PETAR MARIJANOVIĆ (TKV)
271
0
MARKO MANHARDT (ZAPREŠI)
H005
245
0
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
311
0
LEO RUDNICKI (JASTREB)
H006
589
0
PATRIK HARČA (RADNIK)
274
0
VITO POSTOVIĆ (ZAPREŠI)
H007
276
0
TOM SULIMANOVIĆ (ZAPREŠI)
271
0
MARKO MANHARDT (ZAPREŠI)
H008
245
0
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
274
0
VITO POSTOVIĆ (ZAPREŠI)
H009
271
0
MARKO MANHARDT (ZAPREŠI)
245
0
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
Medalists
1. FRAN ŠIMUNOVIĆ, RUGVICA
2. MARKO MANHARDT, Zaprešić_
3. VITO POSTOVIĆ, Zaprešić_
3. TOM SULIMANOVIĆ, Zaprešić_
Kick (muški) - 2011-2012
H025
185
0
NOLAN ĐAPO (JASTREB)
268
0
GABRIEL MILEUSNIĆ (ZAPREŠI)
H026
415
0
KRISTIJAN KOLMAN (ZELINA)
59
0
ERIK BRAJDIĆ (FOX)
H027
122
0
BORNA KORNET (TKV)
250
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
652
LEO BAJČI (FENVUK)
H028
268
0
GABRIEL MILEUSNIĆ (ZAPREŠI)
415
0
KRISTIJAN KOLMAN (ZELINA)
H029
250
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
652
0
LEO BAJČI (FENVUK)
H030
415
0
KRISTIJAN KOLMAN (ZELINA)
250
0
MARIN SUTLIĆ (RUG)
Medalists
1. MARIN SUTLIĆ, RUGVICA
2. KRISTIJAN KOLMAN, ZELINGRAD
3. LEO BAJČI, FENIKS-VUKOMEREC
3. GABRIEL MILEUSNIĆ, Zaprešić_
Kick (ženski) - 2006-2008
H031
63
0
VALERIA BRAJDIĆ (FOX)
289
0
LUCIJA NAĐ (ZAPREŠI)
47
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
H032
278
0
LANA BREŠKI (ZAPREŠI)
209
0
LANA BERTIĆ (FOX)
244
ELENA PILJIĆ (RUG)
H033
260
0
LUCIJA MILJEN (ZAPREŠI)
254
0
LANA DRNASIN (RUG)
60
MIHAELA MIJA BURULIC (FOX)
27
VALNEA ŠAKANOVIĆ (JASTREB)
282
ŽULJEVIĆ IVANA (ZAPREŠI)
H034
289
0
LUCIJA NAĐ (ZAPREŠI)
47
0
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
H035
209
0
LANA BERTIĆ (FOX)
244
0
ELENA PILJIĆ (RUG)
H036
254
0
LANA DRNASIN (RUG)
60
0
MIHAELA MIJA BURULIC (FOX)
H037
27
0
VALNEA ŠAKANOVIĆ (JASTREB)
282
0
ŽULJEVIĆ IVANA (ZAPREŠI)
H038
47
0
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
244
0
ELENA PILJIĆ (RUG)
H039
60
0
MIHAELA MIJA BURULIC (FOX)
282
0
ŽULJEVIĆ IVANA (ZAPREŠI)
H040
244
0
ELENA PILJIĆ (RUG)
60
0
MIHAELA MIJA BURULIC (FOX)
Medalists
1. ELENA PILJIĆ, RUGVICA
2. MIHAELA MIJA BURULIC, Fox
3. MARIJA VLAIĆ, LOTUS
3. ŽULJEVIĆ IVANA, Zaprešić_
Kick (ženski) - 2009-2010
H041
405
0
PETRA KLEN (OMEGA)
492
0
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
264
TARA VLAISAVLJEVIĆ (ZAPREŠI)
61
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
104
EMA ŠPEHAR (TKV)
677
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
105
DORA BRAČUN (TKV)
594
MILKOVIĆ ELA (ZAPREŠI)
130
TEA JAGATIĆ (TKV)
676
KATARINA KUĆAS (OZALJ)
583
PETRA ŠOŠTARIĆ (RADNIK)
283
MAGDALENA MILEUSNIĆ (ZAPREŠI)
115
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (TKV)
210
LEONA BERTIĆ (FOX)
131
GABRIJELA LOVRINOVIĆ (TKV)
259
LEA MARČETA (ZAPREŠI)
745
LUCIJA ČAVRAK (RUG)
H042
492
0
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
264
0
TARA VLAISAVLJEVIĆ (ZAPREŠI)
H043
61
0
PAULINA KOVAČEVIĆ (FOX)
104
0
EMA ŠPEHAR (TKV)
H044
677
0
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
105
0
DORA BRAČUN (TKV)
H045
594
0
MILKOVIĆ ELA (ZAPREŠI)
130
0
TEA JAGATIĆ (TKV)
H046
676
0
KATARINA KUĆAS (OZALJ)
583
0
PETRA ŠOŠTARIĆ (RADNIK)
H047
283
0
MAGDALENA MILEUSNIĆ (ZAPREŠI)
115
0
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (TKV)
H048
210
0
LEONA BERTIĆ (FOX)
131
0
GABRIJELA LOVRINOVIĆ (TKV)
H049
259
0
LEA MARČETA (ZAPREŠI)
745
0
LUCIJA ČAVRAK (RUG)
H050
492
0
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
104
0
EMA ŠPEHAR (TKV)
H051
105
0
DORA BRAČUN (TKV)
130
0
TEA JAGATIĆ (TKV)
H052
676
0
KATARINA KUĆAS (OZALJ)
115
0
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (TKV)
H053
131
0
GABRIJELA LOVRINOVIĆ (TKV)
745
0
LUCIJA ČAVRAK (RUG)
H054
492
0
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
105
0
DORA BRAČUN (TKV)
H055
115
0
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (TKV)
745
0
LUCIJA ČAVRAK (RUG)
H056
492
0
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
115
0
GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ (TKV)
Medalists
1. SARAH HASANAGIČ, Taekwondo klub Silla
2. GIOVANNA MUSAP ORLOVIĆ, VRBOVEC
3. DORA BRAČUN, VRBOVEC
3. LUCIJA ČAVRAK, RUGVICA