Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Cobra
Čigra
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
ION
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
LOTUS
Magone Livno
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
MASTER
METALAC
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Novi Zagreb
Ogulin
Omega
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
SPIRITUS
SUŠAK
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
VARAŽDIN 1
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZELINGRAD
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadetkinje -47
Kadeti +65
Kadetkinje -51
Juniori -73
Limačice A-21
Mlađi kadetkinje -47
C013
443
26
MARIS METER (JASTREB)
409
12
MAGDALENA PONGRAC (METALC)
621
KARLA UREMOVIĆ (FENVUK)
740
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
133
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
C031
443
10
MARIS METER (JASTREB)
621
4
KARLA UREMOVIĆ (FENVUK)
C032
740
13
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
133
6
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
C046
443
2
MARIS METER (JASTREB)
740
23
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. MARIS METER, Jastreb
3. MIA JURIŠIĆ, MASTER
3. KARLA UREMOVIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
Kadeti +65
F018
152
12
DRAŽEN SMOTALIĆ (DUBRAVA)
603
0
LUKA PRELOG (MASTER)
F019
34
0
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
768
22
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
F040
152
16
DRAŽEN SMOTALIĆ (DUBRAVA)
768
2
LOVRO MILOŠ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DRAŽEN SMOTALIĆ, Dubrava
2. LOVRO MILOŠ, Jastreb
3. LUKA PRELOG, MASTER
3. IVAN DANANIĆ, ZELINGRAD
Kadetkinje -51
E002
588
5
JANA PAVLIĆ (SPRTUS)
619
22
DORA MALNAR (GROBNIK)
E003
226
23
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
132
20
GABRIELA SLADOJA (MASTER)
E004
78
2
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
296
4
KARLA KIRIN (JASTREB)
E005
45
13
LANA BOGDAN (LOTUS)
561
7
LORENA KRESOJEVIĆ (RADNIK)
E006
143
3
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
638
17
MAJA ANDREIS (IO)
E007
216
4
NIKA ERAK (LOTUS)
556
18
MELANIE VRHOVEC (RADNIK)
E008
680
16
EMA BLEČIĆ (NOVIZ)
444
4
ANTONIA GALIJANIĆ (JASTREB)
693
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
E021
619
8
DORA MALNAR (GROBNIK)
226
19
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
E022
296
10
KARLA KIRIN (JASTREB)
45
5
LANA BOGDAN (LOTUS)
E023
638
22
MAJA ANDREIS (IO)
556
1
MELANIE VRHOVEC (RADNIK)
E024
680
16
EMA BLEČIĆ (NOVIZ)
693
10
LEA GRUBIŠIĆ (TKDDS)
E036
226
24
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
296
19
KARLA KIRIN (JASTREB)
E037
638
10
MAJA ANDREIS (IO)
680
7
EMA BLEČIĆ (NOVIZ)
E045
226
13
ANTONIJA BUŠLJETA (TKSUŠAK)
638
23
MAJA ANDREIS (IO)
Osvajači medalja
1. MAJA ANDREIS, ION
2. ANTONIJA BUŠLJETA, SUŠAK
3. EMA BLEČIĆ, Novi Zagreb
3. KARLA KIRIN, Jastreb
Juniori -73
F022
16
34
STEFAN TAKOV (TKAZIJA)
385
6
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
F023
601
18
DINO PRELOG (MASTER)
98
7
MARKO MIŠIĆ (MAG-LI)
F042
16
44
STEFAN TAKOV (TKAZIJA)
601
2
DINO PRELOG (MASTER)
Osvajači medalja
1. STEFAN TAKOV, Taekwondo club Azija
2. DINO PRELOG, MASTER
3. TONI GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
3. MARKO MIŠIĆ, Magone Livno
Limačice A-21
I038
239
10
MATEA ŠKOF (ORI)
135
31
PETRA JURIŠIĆ (MASTER)
Osvajači medalja
1. PETRA JURIŠIĆ, MASTER
2. MATEA ŠKOF, Orion
3. ----
3. ----