Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Korčula Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -27
SU2019
276
26
DAVUD OMERAGIĆ (TKD.ZE)
35
24
DAVID JURJEVIĆ (FORTECA)
48
TIMUR SADIKOVIĆ (OLOVO)
SU2047
276
19
DAVUD OMERAGIĆ (TKD.ZE)
48
17
TIMUR SADIKOVIĆ (OLOVO)
Medalists
1. DAVUD OMERAGIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
2. TIMUR SADIKOVIĆ, Olovo
3. DAVID JURJEVIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Mlađi kadeti -30
SU2020
245
37
FARIS ČOVIĆ (TKDSKS)
422
26
HARUN DERVISHI (ULCINJ)
SU2021
226
23
MATEO TURIĆ (FORTECA)
249
31
ENIS KURTI (ULCINJ)
SU2048
245
20
FARIS ČOVIĆ (TKDSKS)
249
26
ENIS KURTI (ULCINJ)
Medalists
1. ENIS KURTI, Tkd Ulcinj
2. FARIS ČOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. MATEO TURIĆ, Forteca Korčula
3. HARUN DERVISHI, Tkd Ulcinj
Mlađi kadeti -33
SU2001
383
37
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
242
39
BLEDAR KASMI (ULCINJ)
397
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
373
ANDREJ PERIĆ (IM)
386
LUKA KRALJEVIĆ (POSKOK)
1
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
325
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
102
ANTE BEKAVAC (IM)
421
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
SU2015
242
9
BLEDAR KASMI (ULCINJ)
397
22
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
SU2016
373
27
ANDREJ PERIĆ (IM)
386
7
LUKA KRALJEVIĆ (POSKOK)
SU2017
1
28
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
325
8
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
SU2018
102
13
ANTE BEKAVAC (IM)
421
33
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
SU2042
397
21
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
373
4
ANDREJ PERIĆ (IM)
SU2043
1
50
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
421
51
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
SU2059
397
13
ISMIR KOVAČ (TKD NUR)
421
4
AMAR BAKALLI (ULCINJ)
Medalists
1. ISMIR KOVAČ, "NUR"
2. AMAR BAKALLI, Tkd Ulcinj
3. ANDREJ PERIĆ, Imotski
3. ANTE JURJEVIĆ, Forteca Korčula
Mlađi kadeti -36
SU2002
368
42
TARIK OHRAN (TIM BOS)
247
18
ENES DUSHKU (ULCINJ)
65
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
SU2003
40
16
VID PERUČIĆ (FORTECA)
117
10
PETER ŠREINER (KOSICE)
92
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
SU2026
368
26
TARIK OHRAN (TIM BOS)
65
5
STJEPAN MARUŠIĆ (FORTECA)
SU2027
40
8
VID PERUČIĆ (FORTECA)
92
28
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
SU2051
368
26
TARIK OHRAN (TIM BOS)
92
38
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
Medalists
1. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
2. TARIK OHRAN, TIM BOSNA
3. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
3. STJEPAN MARUŠIĆ, Forteca Korčula
Mlađi kadeti -39
SU2004
392
7
ANES COSIC (TKD NUR)
244
8
ALEN ČOVIĆ (TKDSKS)
88
MARIJAN KARIN (IM)
280
TIN JUREŠIĆ (TKD.ZE)
43
LUKA BOGOJE (FORTECA)
SU2028
244
17
ALEN ČOVIĆ (TKDSKS)
88
2
MARIJAN KARIN (IM)
SU2029
280
9
TIN JUREŠIĆ (TKD.ZE)
43
28
LUKA BOGOJE (FORTECA)
SU2052
244
4
ALEN ČOVIĆ (TKDSKS)
43
7
LUKA BOGOJE (FORTECA)
Medalists
1. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
2. ALEN ČOVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. TIN JUREŠIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
3. MARIJAN KARIN, Imotski
Mlađi kadeti -43
SU2005
168
24
HARUN KRUHO (TKDSKS)
52
4
DANIS MERDANOVIĆ (RUDAR)
169
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDSKS)
239
ADIN FEJZIC (TKDSKS)
328
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
SU2030
168
8
HARUN KRUHO (TKDSKS)
169
7
ELEZ MEMIŠEVIĆ (TKDSKS)
SU2031
239
18
ADIN FEJZIC (TKDSKS)
328
20
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
SU2053
168
23
HARUN KRUHO (TKDSKS)
328
24
ROKO BAKOVIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. ROKO BAKOVIĆ, Cro Star - Mostar
2. HARUN KRUHO, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ADIN FEJZIC, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ELEZ MEMIŠEVIĆ, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
Mlađi kadeti -47
SU2044
68
21
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
220
32
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
Medalists
1. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
2. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -51
SU2022
346
26
NIKOLA KNEZOVIĆ (POSKOK)
80
5
NIKOLA CURAĆ (FORTECA)
SU2023
114
14
OLIVER KARDOŠ (KOSICE)
293
20
ANTE MUŠIĆ (FORTECA)
SU2049
346
25
NIKOLA KNEZOVIĆ (POSKOK)
293
6
ANTE MUŠIĆ (FORTECA)
Medalists
1. NIKOLA KNEZOVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. ANTE MUŠIĆ, Forteca Korčula
3. NIKOLA CURAĆ, Forteca Korčula
3. OLIVER KARDOŠ, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Mlađi kadeti +51
SU2045
375
33
FAHRUDIN ADILOVIC (TIM BOS)
37
20
DARIO REGOJA (FORTECA)
Medalists
1. FAHRUDIN ADILOVIC, TIM BOSNA
2. DARIO REGOJA, Forteca Korčula
3. ----
3. ----