Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st Skopje Trophy
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Children I-st A (male)
Children I-st B (male)
Children I-st B (female)
Children II-nd A (male)
Children II-nd B (male)
Children II-nd B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Children I-st B (male) -21
Children I-st B (male) -25
Children I-st B (male) -27
Children I-st B (male) -31
Children I-st B (male) -33
Children I-st B (male) +40
Children I-st B (male) -21
A015
38
4
DAMJAN BOGDANOVSKI (DELINI)
22
7
FILIP IVKOVSKI (KATALEA)
133
NOEL HASA (TGSTKD)
A056
22
13
FILIP IVKOVSKI (KATALEA)
133
1
NOEL HASA (TGSTKD)
Medalists
1. FILIP IVKOVSKI, Petrovec
2. NOEL HASA, Top Gym Sport
3. DAMJAN BOGDANOVSKI, Delini Ilinden
3. ----
Children I-st B (male) -25
A001
224
0
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
55
0
FILIP MITEV (CCK)
234
OZVALDO ZHUZHI (TGSTKD)
94
NINO SPASIC (KOBRAMK)
316
LUKA ILIEVSKI (DELINI)
A036
224
1
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
234
7
OZVALDO ZHUZHI (TGSTKD)
A037
94
1
NINO SPASIC (KOBRAMK)
316
0
LUKA ILIEVSKI (DELINI)
A069
234
5
OZVALDO ZHUZHI (TGSTKD)
94
0
NINO SPASIC (KOBRAMK)
Medalists
1. OZVALDO ZHUZHI, Top Gym Sport
2. NINO SPASIC, Kobra
3. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. LUKA ILIEVSKI, Delini Ilinden
Children I-st B (male) -27
A016
313
9
ELION AGUSHI (ARNISI)
191
5
MARTIN KASO (YZBERIS)
A017
86
6
PETAR STANKOVSKI (KATALEA)
46
4
ALEKSANDAR SMILEVSKI (HIPODRO)
A057
313
4
ELION AGUSHI (ARNISI)
86
3
PETAR STANKOVSKI (KATALEA)
Medalists
1. ELION AGUSHI, OLYMPIC ART
2. PETAR STANKOVSKI, Petrovec
3. MARTIN KASO, ORTEK TIRANA
3. ALEKSANDAR SMILEVSKI, AHILIUS
Children I-st B (male) -31
A021
152
8
FILIP MARTINOVSKI (CCK)
154
7
BOJAN MITEVSKI (DELINI)
A022
168
9
DENIS BLLACA (ARNISI)
196
7
KLAUS DEMIRXHIU (YZBERIS)
A060
152
3
FILIP MARTINOVSKI (CCK)
168
1
DENIS BLLACA (ARNISI)
Medalists
1. FILIP MARTINOVSKI, Combat Centar Koryo
2. DENIS BLLACA, OLYMPIC ART
3. BOJAN MITEVSKI, Delini Ilinden
3. KLAUS DEMIRXHIU, ORTEK TIRANA
Children I-st B (male) -33
A024
75
5
MARKO STOJANOVIK (AERO)
249
15
ADZIJA GARNIOLA (BES)
A025
102
0
VIKTOR JOVANOV (DELINI)
16
0
MARKO KRALJEV (KATALEA)
A062
249
12
ADZIJA GARNIOLA (BES)
102
0
VIKTOR JOVANOV (DELINI)
Medalists
1. ADZIJA GARNIOLA, BESA
2. VIKTOR JOVANOV, Delini Ilinden
3. MARKO STOJANOVIK, Aero-Kik
3. MARKO KRALJEV, Petrovec
Children I-st B (male) +40
A053
247
4
LEO GEGAJ (BES)
49
1
ANTONIO KOCEV (CCK)
Medalists
1. LEO GEGAJ, BESA
2. ANTONIO KOCEV, Combat Centar Koryo
3. ----
3. ----