Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bjelovar
Casper
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Mladost Luka
Omega
Ozalj
Pantera
Slatina
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK TRNJE
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -33
Kadeti A -41
Kadeti A -57
Mali olimpijci A -24
Male olimpijke A -30
Male olimpijke B -20
Mlađe kadetkinje -33
2024
143
1
LORENA KISELA (OMEGA)
131
14
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LORENA KISELA, Omega
3. ----
3. ----
Kadeti A -41
1001
94
3
MARTIN GREGURIĆ (OMEGA)
150
16
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
1002
128
2
VITO JELIC (PANTERA)
194
1
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
1018
150
0
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
128
4
VITO JELIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. VITO JELIC, Pantera
2. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. MARTIN GREGURIĆ, Omega
Kadeti A -57
1010
130
1
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
153
0
DOMINIK ŠAVORIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ANTE RONCEVIC, Pantera
2. DOMINIK ŠAVORIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Mali olimpijci A -24
3001
166
0
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
8
15
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
248
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
FILIP KIŠ (FENVUK)
3015
8
7
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
1
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
3016
248
1
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
12
FILIP KIŠ (FENVUK)
3035
8
8
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
173
7
FILIP KIŠ (FENVUK)
Osvajači medalja
1. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
2. FILIP KIŠ, FENIKS-VUKOMEREC
3. PATRIK MLADENOVSKI, Omega
3. NIKO SUBOTIČANEC, Jastreb
Male olimpijke A -30
3011
73
0
LAURA BABIĆ (MLADOST)
108
0
PETRA MOHILA (NA)
3012
80
5
KALA MIDŽOR (PANTERA)
182
9
ANA SIKAVICA (CASPER)
3032
108
0
PETRA MOHILA (NA)
182
14
ANA SIKAVICA (CASPER)
Osvajači medalja
1. ANA SIKAVICA, Casper
2. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. LAURA BABIĆ, Mladost Luka
Male olimpijke B -20
3014
134
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
5
17
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
52
HELENA KRALJ (ZELINA)
3034
5
13
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
52
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. DORA SAMARZIJA, Pantera
2. HELENA KRALJ, ZELINGRAD
3. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. ----