Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bjelovar
Casper
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Mladost Luka
Omega
Ozalj
Pantera
Slatina
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK TRNJE
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje -33
Kadeti A -41
Kadeti A -57
Mali olimpijci A -24
Male olimpijke A -30
Male olimpijke B -20
Mlađe kadetkinje -33
2024
143
1
LORENA KISELA (OMEGA)
131
14
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LORENA KISELA, Omega
3. ----
3. ----
Kadeti A -41
1001
94
3
MARTIN GREGURIĆ (OMEGA)
150
16
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
1002
128
2
VITO JELIC (PANTERA)
194
1
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
1018
150
0
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
128
4
VITO JELIC (PANTERA)
Medalists
1. VITO JELIC, Pantera
2. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. MARTIN GREGURIĆ, Omega
Kadeti A -57
1010
130
1
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
153
0
DOMINIK ŠAVORIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ANTE RONCEVIC, Pantera
2. DOMINIK ŠAVORIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Mali olimpijci A -24
3001
166
0
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
8
15
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
248
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
FILIP KIŠ (FENVUK)
3015
8
7
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
1
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
3016
248
1
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
12
FILIP KIŠ (FENVUK)
3035
8
8
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
173
7
FILIP KIŠ (FENVUK)
Medalists
1. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
2. FILIP KIŠ, FENIKS-VUKOMEREC
3. PATRIK MLADENOVSKI, Omega
3. NIKO SUBOTIČANEC, Jastreb
Male olimpijke A -30
3011
73
0
LAURA BABIĆ (MLADOST)
108
0
PETRA MOHILA (NA)
3012
80
5
KALA MIDŽOR (PANTERA)
182
9
ANA SIKAVICA (CASPER)
3032
108
0
PETRA MOHILA (NA)
182
14
ANA SIKAVICA (CASPER)
Medalists
1. ANA SIKAVICA, Casper
2. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. LAURA BABIĆ, Mladost Luka
Male olimpijke B -20
3014
134
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
5
17
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
52
HELENA KRALJ (ZELINA)
3034
5
13
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
52
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
Medalists
1. DORA SAMARZIJA, Pantera
2. HELENA KRALJ, ZELINGRAD
3. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. ----