Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bjelovar
Casper
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Mladost Luka
Omega
Ozalj
Pantera
Slatina
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK TRNJE
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti B -65
Kadetkinje B -37
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
Kick (muški) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
Kick (ženski) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
Mlađi kadeti -39
2001
147
5
MAURO MARTINAC (JASTREB)
132
8
MARTIN MATAK (OMEGA)
115
ANTONIO KALMAN (NA)
2002
81
1
LUKA PAVLIĆ (NA)
107
5
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
169
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
2018
132
9
MARTIN MATAK (OMEGA)
115
0
ANTONIO KALMAN (NA)
2019
107
2
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
169
4
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
2034
132
11
MARTIN MATAK (OMEGA)
169
4
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
Dobitniki medalj
1. MARTIN MATAK, Omega
2. LUKA ŽLENDER, Bjelovar
3. ANTONIO KALMAN, Taekwondo klub Našice
3. MARIN PROTULIPAC, Activ
Mlađe kadetkinje -43
2016
123
4
SARA PUNČEC (OMEGA)
158
2
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
2017
168
11
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
34
2
MARTA GLOBAN (BORIK)
2033
123
8
SARA PUNČEC (OMEGA)
168
0
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
Dobitniki medalj
1. SARA PUNČEC, Omega
2. KATJA MARIĆ, Bjelovar
3. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. MARTA GLOBAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Kadeti B -65
1013
167
14
DOMINIK PAVEŠIĆ (TKD_BJE)
82
0
DOMINIK DAKIĆ (NA)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK PAVEŠIĆ, Bjelovar
2. DOMINIK DAKIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -37
1015
165
1
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
170
13
SARA LAKTAŠ (TKD_BJE)
Dobitniki medalj
1. SARA LAKTAŠ, Bjelovar
2. MATEA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
K002
244
0
KARLO MAJIĆ (TKTRNJE)
41
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
180
LUKA KOS (TKD_BJE)
243
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
44
LOVRO KNEŽEVIĆ (NA)
K003
41
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
180
0
LUKA KOS (TKD_BJE)
K004
243
0
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
44
0
LOVRO KNEŽEVIĆ (NA)
K005
41
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
243
0
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
Dobitniki medalj
1. TONI ZAHIROVIĆ, Taekwondo klub Našice
2. MARIN ŠTEKO, TK TRNJE
3. LUKA KOS, Bjelovar
3. LOVRO KNEŽEVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (muški) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
K006
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
206
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
24
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
K007
47
0
FRAN PAVLIĆ (NA)
254
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
247
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
K008
119
0
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
208
0
MATEJ NOVAČIĆ (SLATINA)
177
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
46
PETAR ŠVENDA (NA)
207
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
K009
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
24
0
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
K010
254
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
247
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
K011
208
0
MATEJ NOVAČIĆ (SLATINA)
177
0
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
K012
46
0
PETAR ŠVENDA (NA)
207
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
K013
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
254
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
K014
208
0
MATEJ NOVAČIĆ (SLATINA)
207
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
K015
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
207
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
Dobitniki medalj
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. KRISTIJAN KREZNER, Slatina
3. LEONARDO ĆIPĆIJA, Slatina
3. MATEJ NOVAČIĆ, Slatina
Kick (ženski) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
K027
178
0
IVA BEDNAIĆ (TKD_BJE)
213
0
NIKA FILKOVIĆ (SLATINA)
K028
179
0
REA KONJEVIĆ (TKD_BJE)
45
0
MILA BARIŠIĆ (NA)
K029
213
0
NIKA FILKOVIĆ (SLATINA)
179
0
REA KONJEVIĆ (TKD_BJE)
Dobitniki medalj
1. NIKA FILKOVIĆ, Slatina
2. REA KONJEVIĆ, Bjelovar
3. IVA BEDNAIĆ, Bjelovar
3. MILA BARIŠIĆ, Taekwondo klub Našice