Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bjelovar
Casper
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Mladost Luka
Omega
Ozalj
Pantera
Slatina
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK TRNJE
ZELINGRAD
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mali olimpijci A -24
Male olimpijke A -22
Kick (ženski) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Mlađi kadeti -33
2006
148
1
LUKA POSAVEC (JASTREB)
86
8
DAVOR MLINAC (OMEGA)
2007
176
1
LOVRO NOVOSEL (FENVUK)
140
8
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
2027
86
12
DAVOR MLINAC (OMEGA)
140
0
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. DAVOR MLINAC, Omega
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. LUKA POSAVEC, Jastreb
3. LOVRO NOVOSEL, FENIKS-VUKOMEREC
Mali olimpijci A -24
3001
166
0
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
8
15
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
248
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
FILIP KIŠ (FENVUK)
3015
8
7
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
1
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
3016
248
1
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
12
FILIP KIŠ (FENVUK)
3035
8
8
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
173
7
FILIP KIŠ (FENVUK)
Medalists
1. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
2. FILIP KIŠ, FENIKS-VUKOMEREC
3. PATRIK MLADENOVSKI, Omega
3. NIKO SUBOTIČANEC, Jastreb
Male olimpijke A -22
3025
172
7
MIA KOVAČ (FENVUK)
1
3
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. MIA KOVAČ, FENIKS-VUKOMEREC
2. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kick (ženski) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K042
257
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
229
0
LARA SRUK (MAKSMR)
171
NARIA LJUBIĆ (FENVUK)
135
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
222
KLARA ČADEŽ (MAKSMR)
K043
224
0
LOLA AFGAN (MAKSMR)
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
220
BRUNA ŠEBIJANIĆ (SLATINA)
225
LOTA ŠALOMON (MAKSMR)
223
DINA KOVAČ ŽIDOV (MAKSMR)
K044
229
0
LARA SRUK (MAKSMR)
171
0
NARIA LJUBIĆ (FENVUK)
K045
135
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
222
0
KLARA ČADEŽ (MAKSMR)
K046
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
220
0
BRUNA ŠEBIJANIĆ (SLATINA)
K047
225
0
LOTA ŠALOMON (MAKSMR)
223
0
DINA KOVAČ ŽIDOV (MAKSMR)
K048
171
0
NARIA LJUBIĆ (FENVUK)
135
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
K049
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
225
0
LOTA ŠALOMON (MAKSMR)
K050
135
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
Medalists
1. ANA HORVATIĆ, Ozalj
2. STELA DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
3. NARIA LJUBIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. LOTA ŠALOMON, MAKSIMIR