Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bjelovar
Casper
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Mladost Luka
Omega
Ozalj
Pantera
Slatina
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK TRNJE
ZELINGRAD
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađe kadetkinje -43
Kadeti A -45
Male olimpijke A -33
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Kick (ženski) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
Mlađe kadetkinje -43
2016
123
4
SARA PUNČEC (OMEGA)
158
2
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
2017
168
11
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
34
2
MARTA GLOBAN (BORIK)
2033
123
8
SARA PUNČEC (OMEGA)
168
0
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
Medalists
1. SARA PUNČEC, Omega
2. KATJA MARIĆ, Bjelovar
3. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. MARTA GLOBAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Kadeti A -45
1003
149
12
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
231
10
DAMJAN JELOVEČKI - ĐOKIĆ (MAKSMR)
33
DORIJAN IVANČAN (BORIK)
1019
149
7
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
33
2
DORIJAN IVANČAN (BORIK)
Medalists
1. MATEO VUKŠIĆ, Jastreb
2. DORIJAN IVANČAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. DAMJAN JELOVEČKI - ĐOKIĆ, MAKSIMIR
3. ----
Male olimpijke A -33
3006
133
4
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
9
IVONA FERENAC (OZALJ)
35
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
122
KATJA ORŠULIĆ (TKTRNJE)
92
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
3023
137
12
IVONA FERENAC (OZALJ)
35
0
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
3024
122
0
KATJA ORŠULIĆ (TKTRNJE)
92
9
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
3039
137
15
IVONA FERENAC (OZALJ)
92
5
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. LAURA FRIŠČIĆ, Omega
3. DOROTEJA IVANČAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. KATJA ORŠULIĆ, TK TRNJE
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K016
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
38
0
FRAN DORIĆ (BORIK)
214
BENJAMIN JAKŠIĆ (SLATINA)
K017
216
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
230
0
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
217
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K015
215
0
JURA VULIĆ (SLATINA)
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
219
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
256
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
218
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K019
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
214
0
BENJAMIN JAKŠIĆ (SLATINA)
K020
230
0
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K021
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
219
0
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K022
256
0
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
218
0
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K023
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K024
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
256
0
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
K025
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
Medalists
1. DINO MLINAC, Omega
2. MILAN IVIĆ, Slatina
3. FRAN BOŠNJAK, Slatina
3. MATEJ MARKOVIĆ, Slatina
Kick (ženski) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
K030
36
0
LANA MEHKEK DORIĆ (BORIK)
211
0
NIKA ŠEBIJANIĆ (SLATINA)
K031
210
0
ANJA RADULOVIĆ (SLATINA)
265
0
LARA PERHAT (MAKSMR)
K032
138
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
209
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
226
LEA RADOŠ (MAKSMR)
K033
193
0
EVA GAL (SLATINA)
227
0
MARA BLAŠKOVIĆ (MAKSMR)
37
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
K034
40
0
PETRA MOHILA (NA)
212
0
UMA MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
228
JANA JURI (MAKSMR)
K035
211
0
NIKA ŠEBIJANIĆ (SLATINA)
210
0
ANJA RADULOVIĆ (SLATINA)
K036
209
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
226
0
LEA RADOŠ (MAKSMR)
K037
193
0
EVA GAL (SLATINA)
37
0
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
K038
212
0
UMA MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
228
0
JANA JURI (MAKSMR)
K039
210
0
ANJA RADULOVIĆ (SLATINA)
209
0
ANA BLJAKAJ (SLATINA)
K040
193
0
EVA GAL (SLATINA)
212
0
UMA MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K041
210
0
ANJA RADULOVIĆ (SLATINA)
193
0
EVA GAL (SLATINA)
Medalists
1. EVA GAL, Slatina
2. ANJA RADULOVIĆ, Slatina
3. UMA MILAŠČEVIĆ, Slatina
3. ANA BLJAKAJ, Slatina