Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bjelovar
Casper
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Mladost Luka
Omega
Ozalj
Pantera
Slatina
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK TRNJE
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Kadetkinje B -41
Mali olimpijci A -30
Male olimpijke A -24
Male olimpijke A -33
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
Kick (muški) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
Kick (ženski) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Kadetkinje B -41
1007
100
2
CARLA KROŠL (ACTIV)
152
6
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
39
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
1022
152
11
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
39
4
MARTA BEBEK (TKTRNJE)
Dobitniki medalj
1. CARMEN HEINRICH, Jastreb
2. MARTA BEBEK, TK TRNJE
3. CARLA KROŠL, Activ
3. ----
Mali olimpijci A -30
3003
99
1
LUKA BARJAŠIĆ (~)
118
13
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
64
LEON LUNKO (MLADOST)
3004
67
5
HRVOJE MURGIČ (MLADOST)
141
6
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
58
DOMINIK BAKAR (ZELINA)
3019
118
2
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
64
9
LEON LUNKO (MLADOST)
3020
141
10
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
58
4
DOMINIK BAKAR (ZELINA)
3037
64
6
LEON LUNKO (MLADOST)
141
14
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
Dobitniki medalj
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. LEON LUNKO, Mladost Luka
3. DOMINIK BAKAR, ZELINGRAD
3. VITO DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
Male olimpijke A -24
3010
264
1
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
192
9
EVA GAL (SLATINA)
114
LARA PERHAT (MAKSMR)
3031
192
3
EVA GAL (SLATINA)
114
2
LARA PERHAT (MAKSMR)
Dobitniki medalj
1. EVA GAL, Slatina
2. LARA PERHAT, MAKSIMIR
3. STELA DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
3. ----
Male olimpijke A -33
3006
133
4
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
9
IVONA FERENAC (OZALJ)
35
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
122
KATJA ORŠULIĆ (TKTRNJE)
92
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
3023
137
12
IVONA FERENAC (OZALJ)
35
0
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
3024
122
0
KATJA ORŠULIĆ (TKTRNJE)
92
9
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
3039
137
15
IVONA FERENAC (OZALJ)
92
5
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
Dobitniki medalj
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. LAURA FRIŠČIĆ, Omega
3. DOROTEJA IVANČAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. KATJA ORŠULIĆ, TK TRNJE
Kick (muški) - 2006, 2007-2 (2006, 2007)
K002
244
0
KARLO MAJIĆ (TKTRNJE)
41
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
180
LUKA KOS (TKD_BJE)
243
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
44
LOVRO KNEŽEVIĆ (NA)
K003
41
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
180
0
LUKA KOS (TKD_BJE)
K004
243
0
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
44
0
LOVRO KNEŽEVIĆ (NA)
K005
41
0
TONI ZAHIROVIĆ (NA)
243
0
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
Dobitniki medalj
1. TONI ZAHIROVIĆ, Taekwondo klub Našice
2. MARIN ŠTEKO, TK TRNJE
3. LUKA KOS, Bjelovar
3. LOVRO KNEŽEVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (muški) - 2008, 2009-3 (2008, 2009)
K006
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
206
0
LUKA VREŠ (SLATINA)
24
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
K007
47
0
FRAN PAVLIĆ (NA)
254
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
247
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
K008
119
0
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
208
0
MATEJ NOVAČIĆ (SLATINA)
177
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
46
PETAR ŠVENDA (NA)
207
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
K009
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
24
0
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
K010
254
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
247
0
OSKAR ZRNIĆ (MAKSMR)
K011
208
0
MATEJ NOVAČIĆ (SLATINA)
177
0
STRIBOR PRESEČKI (TKD_BJE)
K012
46
0
PETAR ŠVENDA (NA)
207
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
K013
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
254
0
LEONARDO ĆIPĆIJA (SLATINA)
K014
208
0
MATEJ NOVAČIĆ (SLATINA)
207
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
K015
142
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
207
0
KRISTIJAN KREZNER (SLATINA)
Dobitniki medalj
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. KRISTIJAN KREZNER, Slatina
3. LEONARDO ĆIPĆIJA, Slatina
3. MATEJ NOVAČIĆ, Slatina
Kick (ženski) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K042
257
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
229
0
LARA SRUK (MAKSMR)
171
NARIA LJUBIĆ (FENVUK)
135
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
222
KLARA ČADEŽ (MAKSMR)
K043
224
0
LOLA AFGAN (MAKSMR)
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
220
BRUNA ŠEBIJANIĆ (SLATINA)
225
LOTA ŠALOMON (MAKSMR)
223
DINA KOVAČ ŽIDOV (MAKSMR)
K044
229
0
LARA SRUK (MAKSMR)
171
0
NARIA LJUBIĆ (FENVUK)
K045
135
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
222
0
KLARA ČADEŽ (MAKSMR)
K046
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
220
0
BRUNA ŠEBIJANIĆ (SLATINA)
K047
225
0
LOTA ŠALOMON (MAKSMR)
223
0
DINA KOVAČ ŽIDOV (MAKSMR)
K048
171
0
NARIA LJUBIĆ (FENVUK)
135
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
K049
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
225
0
LOTA ŠALOMON (MAKSMR)
K050
135
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
117
0
STELA DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
Dobitniki medalj
1. ANA HORVATIĆ, Ozalj
2. STELA DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
3. NARIA LJUBIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. LOTA ŠALOMON, MAKSIMIR