Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
Bjelovar
Casper
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Mladost Luka
Omega
Ozalj
Pantera
Slatina
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK TRNJE
ZELINGRAD
TEŽA/LETO
Mali olimpijci A -27
Mali olimpijci A -30
Mali olimpijci A -33
Mali olimpijci A -45
Male olimpijke A -30
Mali olimpijci B -30
Male olimpijke B -28
Mali olimpijci A -27
3002
65
2
LUKA BOGOVIĆ (MLADOST)
161
0
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
53
LUKA KRALJ (ZELINA)
139
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
66
TOMISLAV KRALJ (MLADOST)
3017
65
9
LUKA BOGOVIĆ (MLADOST)
53
3
LUKA KRALJ (ZELINA)
3018
139
13
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
66
1
TOMISLAV KRALJ (MLADOST)
3036
65
1
LUKA BOGOVIĆ (MLADOST)
139
13
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Dobitniki medalj
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. LUKA BOGOVIĆ, Mladost Luka
3. TOMISLAV KRALJ, Mladost Luka
3. LUKA KRALJ, ZELINGRAD
Mali olimpijci A -30
3003
99
1
LUKA BARJAŠIĆ (~)
118
13
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
64
LEON LUNKO (MLADOST)
3004
67
5
HRVOJE MURGIČ (MLADOST)
141
6
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
58
DOMINIK BAKAR (ZELINA)
3019
118
2
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
64
9
LEON LUNKO (MLADOST)
3020
141
10
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
58
4
DOMINIK BAKAR (ZELINA)
3037
64
6
LEON LUNKO (MLADOST)
141
14
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
Dobitniki medalj
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. LEON LUNKO, Mladost Luka
3. DOMINIK BAKAR, ZELINGRAD
3. VITO DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
Mali olimpijci A -33
3007
204
12
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
31
6
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
3008
189
7
VITO VINCETIĆ (MLADOST)
266
3
LUKA VREŠ (SLATINA)
3029
204
10
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
189
3
VITO VINCETIĆ (MLADOST)
Dobitniki medalj
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. VITO VINCETIĆ, Mladost Luka
3. NIKOLA CRLJEN, Sutla Šenkovec
3. LUKA VREŠ, Slatina
Mali olimpijci A -45
3005
72
6
DARIO LJUBANOVIĆ (MLADOST)
27
4
JOSIP TURSAN (SUTLA )
190
MATEJ HALAMBEK (MLADOST)
63
VJEKO VINCETIĆ (MLADOST)
56
LEON MATIJA HORVATIN (ZELINA)
3021
72
16
DARIO LJUBANOVIĆ (MLADOST)
190
2
MATEJ HALAMBEK (MLADOST)
3022
63
10
VJEKO VINCETIĆ (MLADOST)
56
2
LEON MATIJA HORVATIN (ZELINA)
3038
72
18
DARIO LJUBANOVIĆ (MLADOST)
63
6
VJEKO VINCETIĆ (MLADOST)
Dobitniki medalj
1. DARIO LJUBANOVIĆ, Mladost Luka
2. VJEKO VINCETIĆ, Mladost Luka
3. MATEJ HALAMBEK, Mladost Luka
3. LEON MATIJA HORVATIN, ZELINGRAD
Male olimpijke A -30
3011
73
0
LAURA BABIĆ (MLADOST)
108
0
PETRA MOHILA (NA)
3012
80
5
KALA MIDŽOR (PANTERA)
182
9
ANA SIKAVICA (CASPER)
3032
108
0
PETRA MOHILA (NA)
182
14
ANA SIKAVICA (CASPER)
Dobitniki medalj
1. ANA SIKAVICA, Casper
2. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. LAURA BABIĆ, Mladost Luka
Mali olimpijci B -30
3013
70
1
LUKA LJUBANOVIĆ (MLADOST)
60
2
KARLO ŠIMUNJAK (MLADOST)
59
FRAN PORODEC (MLADOST)
3033
60
2
KARLO ŠIMUNJAK (MLADOST)
59
5
FRAN PORODEC (MLADOST)
Dobitniki medalj
1. FRAN PORODEC, Mladost Luka
2. KARLO ŠIMUNJAK, Mladost Luka
3. LUKA LJUBANOVIĆ, Mladost Luka
3. ----
Male olimpijke B -28
3028
61
0
PATRICIJA VRHOVEC (MLADOST)
71
5
EMA LJUBANOVIĆ (MLADOST)
Dobitniki medalj
1. EMA LJUBANOVIĆ, Mladost Luka
2. PATRICIJA VRHOVEC, Mladost Luka
3. ----
3. ----