Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bjelovar
Casper
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Mladost Luka
Omega
Ozalj
Pantera
Slatina
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK TRNJE
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali olimpijci A -27
Mali olimpijci A -30
Mali olimpijci A -33
Mali olimpijci A -45
Male olimpijke A -30
Mali olimpijci B -30
Male olimpijke B -28
Mali olimpijci A -27
3002
65
2
LUKA BOGOVIĆ (MLADOST)
161
0
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
53
LUKA KRALJ (ZELINA)
139
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
66
TOMISLAV KRALJ (MLADOST)
3017
65
9
LUKA BOGOVIĆ (MLADOST)
53
3
LUKA KRALJ (ZELINA)
3018
139
13
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
66
1
TOMISLAV KRALJ (MLADOST)
3036
65
1
LUKA BOGOVIĆ (MLADOST)
139
13
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. LUKA BOGOVIĆ, Mladost Luka
3. TOMISLAV KRALJ, Mladost Luka
3. LUKA KRALJ, ZELINGRAD
Mali olimpijci A -30
3003
99
1
LUKA BARJAŠIĆ (~)
118
13
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
64
LEON LUNKO (MLADOST)
3004
67
5
HRVOJE MURGIČ (MLADOST)
141
6
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
58
DOMINIK BAKAR (ZELINA)
3019
118
2
VITO DELIŠIMUNOVIĆ (TKTRNJE)
64
9
LEON LUNKO (MLADOST)
3020
141
10
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
58
4
DOMINIK BAKAR (ZELINA)
3037
64
6
LEON LUNKO (MLADOST)
141
14
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. LEON LUNKO, Mladost Luka
3. DOMINIK BAKAR, ZELINGRAD
3. VITO DELIŠIMUNOVIĆ, TK TRNJE
Mali olimpijci A -33
3007
204
12
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
31
6
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
3008
189
7
VITO VINCETIĆ (MLADOST)
266
3
LUKA VREŠ (SLATINA)
3029
204
10
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
189
3
VITO VINCETIĆ (MLADOST)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. VITO VINCETIĆ, Mladost Luka
3. NIKOLA CRLJEN, Sutla Šenkovec
3. LUKA VREŠ, Slatina
Mali olimpijci A -45
3005
72
6
DARIO LJUBANOVIĆ (MLADOST)
27
4
JOSIP TURSAN (SUTLA )
190
MATEJ HALAMBEK (MLADOST)
63
VJEKO VINCETIĆ (MLADOST)
56
LEON MATIJA HORVATIN (ZELINA)
3021
72
16
DARIO LJUBANOVIĆ (MLADOST)
190
2
MATEJ HALAMBEK (MLADOST)
3022
63
10
VJEKO VINCETIĆ (MLADOST)
56
2
LEON MATIJA HORVATIN (ZELINA)
3038
72
18
DARIO LJUBANOVIĆ (MLADOST)
63
6
VJEKO VINCETIĆ (MLADOST)
Medalists
1. DARIO LJUBANOVIĆ, Mladost Luka
2. VJEKO VINCETIĆ, Mladost Luka
3. MATEJ HALAMBEK, Mladost Luka
3. LEON MATIJA HORVATIN, ZELINGRAD
Male olimpijke A -30
3011
73
0
LAURA BABIĆ (MLADOST)
108
0
PETRA MOHILA (NA)
3012
80
5
KALA MIDŽOR (PANTERA)
182
9
ANA SIKAVICA (CASPER)
3032
108
0
PETRA MOHILA (NA)
182
14
ANA SIKAVICA (CASPER)
Medalists
1. ANA SIKAVICA, Casper
2. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. LAURA BABIĆ, Mladost Luka
Mali olimpijci B -30
3013
70
1
LUKA LJUBANOVIĆ (MLADOST)
60
2
KARLO ŠIMUNJAK (MLADOST)
59
FRAN PORODEC (MLADOST)
3033
60
2
KARLO ŠIMUNJAK (MLADOST)
59
5
FRAN PORODEC (MLADOST)
Medalists
1. FRAN PORODEC, Mladost Luka
2. KARLO ŠIMUNJAK, Mladost Luka
3. LUKA LJUBANOVIĆ, Mladost Luka
3. ----
Male olimpijke B -28
3028
61
0
PATRICIJA VRHOVEC (MLADOST)
71
5
EMA LJUBANOVIĆ (MLADOST)
Medalists
1. EMA LJUBANOVIĆ, Mladost Luka
2. PATRICIJA VRHOVEC, Mladost Luka
3. ----
3. ----