Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bjelovar
Casper
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Mladost Luka
Omega
Ozalj
Pantera
Slatina
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK TRNJE
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti A -41
Kadeti A -61
Kadetkinje A -47
Mali olimpijci A -24
Male olimpijke A -33
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Mlađi kadeti -33
2006
148
1
LUKA POSAVEC (JASTREB)
86
8
DAVOR MLINAC (OMEGA)
2007
176
1
LOVRO NOVOSEL (FENVUK)
140
8
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
2027
86
12
DAVOR MLINAC (OMEGA)
140
0
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. DAVOR MLINAC, Omega
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. LUKA POSAVEC, Jastreb
3. LOVRO NOVOSEL, FENIKS-VUKOMEREC
Mlađi kadeti -36
2008
198
11
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
125
1
MARKO KLJAJIĆ (OMEGA)
2009
104
3
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
126
7
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
2028
198
3
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
126
9
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
Medalists
1. DOMAGOJ PUNČEC, Omega
2. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
3. LUKA PROTULIPAC, Activ
3. MARKO KLJAJIĆ, Omega
Mlađi kadeti -39
2001
147
5
MAURO MARTINAC (JASTREB)
132
8
MARTIN MATAK (OMEGA)
115
ANTONIO KALMAN (NA)
2002
81
1
LUKA PAVLIĆ (NA)
107
5
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
169
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
2018
132
9
MARTIN MATAK (OMEGA)
115
0
ANTONIO KALMAN (NA)
2019
107
2
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
169
4
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
2034
132
11
MARTIN MATAK (OMEGA)
169
4
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
Medalists
1. MARTIN MATAK, Omega
2. LUKA ŽLENDER, Bjelovar
3. ANTONIO KALMAN, Taekwondo klub Našice
3. MARIN PROTULIPAC, Activ
Mlađi kadeti -51
2023
124
4
ADRIAN KOVAČIĆ (OMEGA)
76
1
VITO BRESTOVEC (SUTLA )
Medalists
1. ADRIAN KOVAČIĆ, Omega
2. VITO BRESTOVEC, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
2011
267
3
TARA TUČEK (ACTIV)
88
6
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
245
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
2030
88
11
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
245
7
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
Medalists
1. EMA BUGARINOVIĆ, Omega
2. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR
3. TARA TUČEK, Activ
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
2024
143
1
LORENA KISELA (OMEGA)
131
14
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LORENA KISELA, Omega
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
2012
90
0
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
262
0
NIKA LAZIĆ (MAKSMR)
2013
89
8
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
181
4
ANA REZAR (CASPER)
2031
90
2
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
89
14
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega
2. LARA HAJDUKOVIĆ, Omega
3. ANA REZAR, Casper
3. NIKA LAZIĆ, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje -43
2016
123
4
SARA PUNČEC (OMEGA)
158
2
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
2017
168
11
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
34
2
MARTA GLOBAN (BORIK)
2033
123
8
SARA PUNČEC (OMEGA)
168
0
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
Medalists
1. SARA PUNČEC, Omega
2. KATJA MARIĆ, Bjelovar
3. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. MARTA GLOBAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Mlađe kadetkinje -47
2025
91
9
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
48
3
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
Medalists
1. KAROLINA KIŠ, Omega
2. DOROTEA DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Kadeti A -41
1001
94
3
MARTIN GREGURIĆ (OMEGA)
150
16
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
1002
128
2
VITO JELIC (PANTERA)
194
1
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
1018
150
0
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
128
4
VITO JELIC (PANTERA)
Medalists
1. VITO JELIC, Pantera
2. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. MARTIN GREGURIĆ, Omega
Kadeti A -61
1011
111
6
IVAN MORIĆ (MAKSMR)
145
9
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
Medalists
1. KARLO PELENGIĆ, Omega
2. IVAN MORIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
1004
195
3
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
246
0
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
1005
144
15
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
259
5
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
1020
195
10
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
144
2
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
Medalists
1. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
2. LANA MALOGORSKI, Omega
3. PATRICIJA MARKESINA, Omega
3. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR
Mali olimpijci A -24
3001
166
0
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
8
15
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
248
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
FILIP KIŠ (FENVUK)
3015
8
7
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
1
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
3016
248
1
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
12
FILIP KIŠ (FENVUK)
3035
8
8
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
173
7
FILIP KIŠ (FENVUK)
Medalists
1. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
2. FILIP KIŠ, FENIKS-VUKOMEREC
3. PATRIK MLADENOVSKI, Omega
3. NIKO SUBOTIČANEC, Jastreb
Male olimpijke A -33
3006
133
4
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
9
IVONA FERENAC (OZALJ)
35
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
122
KATJA ORŠULIĆ (TKTRNJE)
92
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
3023
137
12
IVONA FERENAC (OZALJ)
35
0
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
3024
122
0
KATJA ORŠULIĆ (TKTRNJE)
92
9
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
3039
137
15
IVONA FERENAC (OZALJ)
92
5
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. LAURA FRIŠČIĆ, Omega
3. DOROTEJA IVANČAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. KATJA ORŠULIĆ, TK TRNJE
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K016
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
38
0
FRAN DORIĆ (BORIK)
214
BENJAMIN JAKŠIĆ (SLATINA)
K017
216
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
230
0
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
217
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K015
215
0
JURA VULIĆ (SLATINA)
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
219
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
256
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
218
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K019
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
214
0
BENJAMIN JAKŠIĆ (SLATINA)
K020
230
0
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K021
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
219
0
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K022
256
0
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
218
0
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K023
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K024
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
256
0
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
K025
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
Medalists
1. DINO MLINAC, Omega
2. MILAN IVIĆ, Slatina
3. FRAN BOŠNJAK, Slatina
3. MATEJ MARKOVIĆ, Slatina