Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
2. Picok kup - 15 godina TKD Borik
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Bjelovar
Casper
Čigra
FENIKS-VUKOMEREC
JAGUAR
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
Mladost Luka
Omega
Ozalj
Pantera
Slatina
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
TK TRNJE
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti A -41
Kadeti A -61
Kadetkinje A -47
Mali olimpijci A -24
Male olimpijke A -33
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
Mlađi kadeti -33
2006
148
1
LUKA POSAVEC (JASTREB)
86
8
DAVOR MLINAC (OMEGA)
2007
176
1
LOVRO NOVOSEL (FENVUK)
140
8
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
2027
86
12
DAVOR MLINAC (OMEGA)
140
0
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. DAVOR MLINAC, Omega
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. LUKA POSAVEC, Jastreb
3. LOVRO NOVOSEL, FENIKS-VUKOMEREC
Mlađi kadeti -36
2008
198
11
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
125
1
MARKO KLJAJIĆ (OMEGA)
2009
104
3
LUKA PROTULIPAC (ACTIV)
126
7
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
2028
198
3
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
126
9
DOMAGOJ PUNČEC (OMEGA)
Medalists
1. DOMAGOJ PUNČEC, Omega
2. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
3. LUKA PROTULIPAC, Activ
3. MARKO KLJAJIĆ, Omega
Mlađi kadeti -39
2001
147
5
MAURO MARTINAC (JASTREB)
132
8
MARTIN MATAK (OMEGA)
115
ANTONIO KALMAN (NA)
2002
81
1
LUKA PAVLIĆ (NA)
107
5
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
169
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
2018
132
9
MARTIN MATAK (OMEGA)
115
0
ANTONIO KALMAN (NA)
2019
107
2
MARIN PROTULIPAC (ACTIV)
169
4
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
2034
132
11
MARTIN MATAK (OMEGA)
169
4
LUKA ŽLENDER (TKD_BJE)
Medalists
1. MARTIN MATAK, Omega
2. LUKA ŽLENDER, Bjelovar
3. ANTONIO KALMAN, Taekwondo klub Našice
3. MARIN PROTULIPAC, Activ
Mlađi kadeti -51
2023
124
4
ADRIAN KOVAČIĆ (OMEGA)
76
1
VITO BRESTOVEC (SUTLA )
Medalists
1. ADRIAN KOVAČIĆ, Omega
2. VITO BRESTOVEC, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
2011
267
3
TARA TUČEK (ACTIV)
88
6
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
245
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
2030
88
11
EMA BUGARINOVIĆ (OMEGA)
245
7
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
Medalists
1. EMA BUGARINOVIĆ, Omega
2. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR
3. TARA TUČEK, Activ
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
2024
143
1
LORENA KISELA (OMEGA)
131
14
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LORENA KISELA, Omega
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -36
2012
90
0
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
262
0
NIKA LAZIĆ (MAKSMR)
2013
89
8
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
181
4
ANA REZAR (CASPER)
2031
90
2
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
89
14
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega
2. LARA HAJDUKOVIĆ, Omega
3. ANA REZAR, Casper
3. NIKA LAZIĆ, MAKSIMIR
Mlađe kadetkinje -43
2016
123
4
SARA PUNČEC (OMEGA)
158
2
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
2017
168
11
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
34
2
MARTA GLOBAN (BORIK)
2033
123
8
SARA PUNČEC (OMEGA)
168
0
KATJA MARIĆ (TKD_BJE)
Medalists
1. SARA PUNČEC, Omega
2. KATJA MARIĆ, Bjelovar
3. ELLA KASUMOVIĆ, Bjelovar
3. MARTA GLOBAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Mlađe kadetkinje -47
2025
91
9
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
48
3
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
Medalists
1. KAROLINA KIŠ, Omega
2. DOROTEA DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Kadeti A -41
1001
94
3
MARTIN GREGURIĆ (OMEGA)
150
16
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
1002
128
2
VITO JELIC (PANTERA)
194
1
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
1018
150
0
VITO MILANOVIĆ (JASTREB)
128
4
VITO JELIC (PANTERA)
Medalists
1. VITO JELIC, Pantera
2. VITO MILANOVIĆ, Jastreb
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. MARTIN GREGURIĆ, Omega
Kadeti A -61
1011
111
6
IVAN MORIĆ (MAKSMR)
145
9
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
Medalists
1. KARLO PELENGIĆ, Omega
2. IVAN MORIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
1004
195
3
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
246
0
PATRICIJA MARKESINA (OMEGA)
1005
144
15
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
259
5
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
1020
195
10
NIKA TUMBRI (TIGAZ)
144
2
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
Medalists
1. NIKA TUMBRI, Tigar Zagreb
2. LANA MALOGORSKI, Omega
3. PATRICIJA MARKESINA, Omega
3. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR
Mali olimpijci A -24
3001
166
0
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
8
15
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
248
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
FILIP KIŠ (FENVUK)
3015
8
7
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
98
1
PATRIK MLADENOVSKI (OMEGA)
3016
248
1
NIKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
173
12
FILIP KIŠ (FENVUK)
3035
8
8
VIKTOR ŠOŠIĆ (PANTERA)
173
7
FILIP KIŠ (FENVUK)
Medalists
1. VIKTOR ŠOŠIĆ, Pantera
2. FILIP KIŠ, FENIKS-VUKOMEREC
3. PATRIK MLADENOVSKI, Omega
3. NIKO SUBOTIČANEC, Jastreb
Male olimpijke A -33
3006
133
4
LUCIJA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
137
9
IVONA FERENAC (OZALJ)
35
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
122
KATJA ORŠULIĆ (TKTRNJE)
92
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
3023
137
12
IVONA FERENAC (OZALJ)
35
0
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
3024
122
0
KATJA ORŠULIĆ (TKTRNJE)
92
9
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
3039
137
15
IVONA FERENAC (OZALJ)
92
5
LAURA FRIŠČIĆ (OMEGA)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. LAURA FRIŠČIĆ, Omega
3. DOROTEJA IVANČAN, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. KATJA ORŠULIĆ, TK TRNJE
Kick (muški) - 2010, 2011-4 (2010, 2011)
K016
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
38
0
FRAN DORIĆ (BORIK)
214
BENJAMIN JAKŠIĆ (SLATINA)
K017
216
0
MARKO BENEŠ (SLATINA)
230
0
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
217
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K015
215
0
JURA VULIĆ (SLATINA)
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
219
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
256
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
218
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K019
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
214
0
BENJAMIN JAKŠIĆ (SLATINA)
K020
230
0
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K021
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
219
0
VIGGO MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K022
256
0
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
218
0
RENE MILAŠČEVIĆ (SLATINA)
K023
255
0
MATEJ MARKOVIĆ (SLATINA)
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
K024
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
256
0
FRAN BOŠNJAK (SLATINA)
K025
217
0
MILAN IVIĆ (SLATINA)
97
0
DINO MLINAC (OMEGA)
Medalists
1. DINO MLINAC, Omega
2. MILAN IVIĆ, Slatina
3. FRAN BOŠNJAK, Slatina
3. MATEJ MARKOVIĆ, Slatina