Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. CROATIA KARLOVAC OPEN 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Akademija športa športno društvo
Breznica
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
DONAT
DRAGON
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Neron
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Panda Karlovac Team
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
Taekwondo klub Alepo
Taekwondo klub Osvit
Team BESA
Team Slovenia
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
TKD RedPower
TKD TOMISLAVGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađi kadeti B -33
Kadetkinje A -51
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -28
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -36
Male olimpijke - B -26
Kadetkinje A -51
C009
206
9
KIARA SUDAN (GROBNIK)
260
23
MEDEJA MOHORIČ (KADETI)
194
LAURA POSLON (RUG)
50
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
203
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
C010
169
6
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
121
20
LUP REBECA MARIA (APAHIDA)
204
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
415
STELLA MRŽLJAK (PK TEAM)
283
DARIA SUČIĆ (TKD TG)
C016
260
12
MEDEJA MOHORIČ (KADETI)
194
14
LAURA POSLON (RUG)
C017
50
14
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
203
0
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
C018
121
13
LUP REBECA MARIA (APAHIDA)
204
5
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
C019
415
0
STELLA MRŽLJAK (PK TEAM)
283
32
DARIA SUČIĆ (TKD TG)
C035
194
28
LAURA POSLON (RUG)
50
21
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
C036
121
4
LUP REBECA MARIA (APAHIDA)
283
16
DARIA SUČIĆ (TKD TG)
C049
194
2
LAURA POSLON (RUG)
283
33
DARIA SUČIĆ (TKD TG)
Medalists
1. DARIA SUČIĆ, TKD TOMISLAVGRAD
2. LAURA POSLON, RUGVICA
3. LUP REBECA MARIA, Somesul 2010 Apahida
3. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula