Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
20. CROATIA KARLOVAC OPEN 2022.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Akademija športa športno društvo
Breznica
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
DONAT
DRAGON
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Neron
Ogulin
OTOČAC
Ozalj
Panda Karlovac Team
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
Taekwondo klub Alepo
Taekwondo klub Osvit
Team BESA
Team Slovenia
TEMPO
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
TKD RedPower
TKD TOMISLAVGRAD
TEŽA/LETO
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -47
Mali olimpijci - A -26
Indiv. kick - Vrtićanci (2016/17)
Indiv. kick - M. Školarci (2014/15)
Kadetkinje A +59
C029
269
16
TENA JAKOVINA (KADETI)
152
0
KIRA THORESEN (ILYO KE)
C030
147
2
LUCIA OROSOVA (ILYO KE)
282
14
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
C046
269
26
TENA JAKOVINA (KADETI)
282
5
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
Dobitniki medalj
1. TENA JAKOVINA, Team Slovenia
2. ANTONIA ŠILJEVINAC, Ozalj
3. KIRA THORESEN, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LUCIA OROSOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
Kadetkinje B -47
B055
118
42
MARTIN SELENA (APAHIDA)
320
14
GORANA TOMAŠ (SPARTA)
290
HELENA ZDELAR (OZALJ)
418
TARA LEMAIĆ (GACKA)
326
ZONA OPSENICA (RADNIK)
B060
118
17
MARTIN SELENA (APAHIDA)
290
3
HELENA ZDELAR (OZALJ)
B061
418
57
TARA LEMAIĆ (GACKA)
326
20
ZONA OPSENICA (RADNIK)
B065
118
57
MARTIN SELENA (APAHIDA)
418
17
TARA LEMAIĆ (GACKA)
Dobitniki medalj
1. MARTIN SELENA, Somesul 2010 Apahida
2. TARA LEMAIĆ, GACKA
3. HELENA ZDELAR, Ozalj
3. ZONA OPSENICA, Radnik
Mali olimpijci - A -26
A002
292
6
MISLAV FEMBER (OZALJ)
115
16
IVANO MIKULIĆ (PK TEAM)
A003
459
0
FRAN TURČIĆ (RUG)
86
0
MEX STEINMETZ (KUKKIWO)
A004
399
0
LEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
228
0
DORIJAN VELIĆ (PK TEAM)
347
DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
A014
115
16
IVANO MIKULIĆ (PK TEAM)
86
23
MEX STEINMETZ (KUKKIWO)
A015
399
17
LEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
347
19
DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
A022
86
25
MEX STEINMETZ (KUKKIWO)
347
5
DANIJEL ŠOKEC (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. MEX STEINMETZ, KUKKIWON - LUXEMBOURG
2. DANIJEL ŠOKEC, Jastreb
3. IVANO MIKULIĆ, Panda Karlovac Team
3. LEO ŠURKOVIĆ DAVIS, Forteca Korčula
Indiv. kick - Vrtićanci (2016/17)
K030
316
0
MIHAEL MIHALIĆ (OZALJ)
380
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
K031
289
0
NEO CINDRIĆ (OZALJ)
236
0
LEON SEIDEL (REDPOWE)
K032
293
0
JURA CEDILAK (OZALJ)
441
0
MICHAL ZAGYI (SKP RYO)
334
JAN GOLOVRŠKI (OZALJ)
K033
380
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
289
0
NEO CINDRIĆ (OZALJ)
K034
441
0
MICHAL ZAGYI (SKP RYO)
334
0
JAN GOLOVRŠKI (OZALJ)
K035
289
0
NEO CINDRIĆ (OZALJ)
441
0
MICHAL ZAGYI (SKP RYO)
Dobitniki medalj
1. MICHAL ZAGYI, Skp Ryong Bratislava
2. NEO CINDRIĆ, Ozalj
3. JAN GOLOVRŠKI, Ozalj
3. TIN MARČETIĆ, Jastreb
Indiv. kick - M. Školarci (2014/15)
K023
387
0
DOMAGOJ RADOVANOVIĆ (FORTECA)
379
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
K024
212
0
CHRISTO RADIONOV (FORTECA)
221
0
MEX STEINMETZ (KUKKIWO)
K025
395
0
LEO ŠURKOVIĆ DAVIS (FORTECA)
245
0
ANDREJ HORNAK (SKP RYO)
K026
291
0
MISLAV FEMBER (OZALJ)
371
0
URH BERDEN (TKDKANG)
K027
379
0
FRANKO GRKINIĆ (JASTREB)
212
0
CHRISTO RADIONOV (FORTECA)
K028
245
0
ANDREJ HORNAK (SKP RYO)
371
0
URH BERDEN (TKDKANG)
K029
212
0
CHRISTO RADIONOV (FORTECA)
245
0
ANDREJ HORNAK (SKP RYO)
Dobitniki medalj
1. ANDREJ HORNAK, Skp Ryong Bratislava
2. CHRISTO RADIONOV, Forteca Korčula
3. URH BERDEN, TKD klub Kang
3. FRANKO GRKINIĆ, Jastreb