Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"DON"
"ZVORNIK"
AZIJA
Forteca Korčula
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
KORYO SLAVIA KOSICE
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Ogulin
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
RUDAR
SUSEDGRAD SOKOL
Šabac
Taekwondo Ingelheim
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -37
Kadetkinje -47
Juniori -48
Kadeti -37
SP1001
195
4
ANDREJ PERIĆ (IM)
176
25
MARIN MILJAK (FORTECA)
246
RIDVAN KARIŠIK (TKDSKS)
SP1002
62
12
PETAR NEDELJKOVIĆ (TCAZIJA)
334
2
DAMIEN FRGOLEC (KORYOSK)
228
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
SP1026
176
20
MARIN MILJAK (FORTECA)
246
22
RIDVAN KARIŠIK (TKDSKS)
SP1027
62
23
PETAR NEDELJKOVIĆ (TCAZIJA)
228
0
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
SP1051
246
2
RIDVAN KARIŠIK (TKDSKS)
62
25
PETAR NEDELJKOVIĆ (TCAZIJA)
Medalists
1. PETAR NEDELJKOVIĆ, AZIJA
2. RIDVAN KARIŠIK, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. MARIN MILJAK, Forteca Korčula
Kadetkinje -47
SP1009
328
29
LEA GRBEŠIĆ (IM)
255
4
AJLA LEMES (TIM BOS)
336
SIMONA PERNISCHOVA (KORYOSK)
SP1010
173
2
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
346
13
ISRA JUSUFGJOKAJ (TKDBESA)
321
ADNA KODŽAGA (TKDSKS)
SP1038
328
6
LEA GRBEŠIĆ (IM)
336
21
SIMONA PERNISCHOVA (KORYOSK)
SP1039
346
16
ISRA JUSUFGJOKAJ (TKDBESA)
321
0
ADNA KODŽAGA (TKDSKS)
SP1057
336
17
SIMONA PERNISCHOVA (KORYOSK)
346
4
ISRA JUSUFGJOKAJ (TKDBESA)
Medalists
1. SIMONA PERNISCHOVA, KORYO SLAVIA KOSICE
2. ISRA JUSUFGJOKAJ, Team BESA
3. LEA GRBEŠIĆ, Imotski
3. ADNA KODŽAGA, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
Juniori -48
NP1019
367
13
RAHIM TRTOVAC (TKDSKS)
335
33
MIROSLAV FRGOLEC (KORYOSK)
Medalists
1. MIROSLAV FRGOLEC, KORYO SLAVIA KOSICE
2. RAHIM TRTOVAC, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. ----
3. ----