Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
20. Korčula Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"DON"
"ZVORNIK"
AZIJA
Forteca Korčula
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
KORYO SLAVIA KOSICE
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Ogulin
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
RUDAR
SUSEDGRAD SOKOL
Šabac
Taekwondo Ingelheim
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Kadetkinje -51
Juniori -59
Juniori -73
Juniorke -55
Seniori - 80
Mali olimpijci - A (11,12) -22
Male olimpijke - A (11,12) -28
Mlađe kadetkinje -30
SU2018
71
6
REBECCA MRŽLJAK (TKD KAR)
95
10
HANNAH RUNJAJIC (TCI)
128
BEATRICE SUK (ILYO KE)
SU2035
95
8
HANNAH RUNJAJIC (TCI)
128
0
BEATRICE SUK (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. HANNAH RUNJAJIC, Taekwondo Ingelheim
2. BEATRICE SUK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. REBECCA MRŽLJAK, Karlovac
3. ----
Mlađe kadetkinje -33
SU2001
187
9
PETRA GUDELJ (IM)
318
1
LEJLA MUJIĆ (TKDSKS)
17
LEA OPARNICA (TKD KAR)
SU2002
331
5
PETRA JERKOVIĆ (IM)
38
0
NINA BOJOVIĆ (TKD DVM)
196
ADNA BERBIĆ (NUR)
SU2003
329
6
LUCIJA ŠUTO (IM)
132
1
LAURA LALIKOVA (ILYO KE)
309
ADINA ŠEHIĆ (TKDSKS)
284
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
317
AMINA SELIMOVIĆ (TKDSKS)
SU2010
187
6
PETRA GUDELJ (IM)
17
4
LEA OPARNICA (TKD KAR)
SU2011
331
6
PETRA JERKOVIĆ (IM)
196
2
ADNA BERBIĆ (NUR)
SU2012
329
6
LUCIJA ŠUTO (IM)
309
1
ADINA ŠEHIĆ (TKDSKS)
SU2013
284
13
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
317
1
AMINA SELIMOVIĆ (TKDSKS)
SU2029
187
0
PETRA GUDELJ (IM)
331
4
PETRA JERKOVIĆ (IM)
SU2030
329
2
LUCIJA ŠUTO (IM)
284
9
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
SU2041
331
6
PETRA JERKOVIĆ (IM)
284
0
KLARA UGLEŠIĆ (MONTR)
Osvajači medalja
1. PETRA JERKOVIĆ, Imotski
2. KLARA UGLEŠIĆ, Monter
3. PETRA GUDELJ, Imotski
3. LUCIJA ŠUTO, Imotski
Kadetkinje -51
SP1021
205
33
PETRA REBIĆ (IM)
345
9
AURORA VULAJ (TKDBESA)
SP1022
93
21
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
379
1
ELISABETH SUK (ILYO KE)
SP1048
205
21
PETRA REBIĆ (IM)
93
1
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. PETRA REBIĆ, Imotski
2. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korčula
3. AURORA VULAJ, Team BESA
3. ELISABETH SUK, Ilyo TKD SKP Kosice
Juniori -59
NP1005
181
7
MISLAV PEČKO (BKEGLEV)
133
29
PETER CISARIK (ILYO KE)
NP1006
138
5
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
59
13
NIKOLA LUKIĆ (TCAZIJA)
NP1026
133
6
PETER CISARIK (ILYO KE)
59
27
NIKOLA LUKIĆ (TCAZIJA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA LUKIĆ, AZIJA
2. PETER CISARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MISLAV PEČKO, TCZ Ban Keglević
Juniori -73
NP1009
63
25
STEFAN TAKOV (TCAZIJA)
139
10
GIOVANNI SLANEC (ILYO KE)
193
MIJO ZDILAR (IM)
NP1028
63
47
STEFAN TAKOV (TCAZIJA)
193
3
MIJO ZDILAR (IM)
Osvajači medalja
1. STEFAN TAKOV, AZIJA
2. MIJO ZDILAR, Imotski
3. GIOVANNI SLANEC, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ----
Juniorke -55
NP1021
65
17
JELENA BREZIČANIN (TCAZIJA)
327
10
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
Osvajači medalja
1. JELENA BREZIČANIN, AZIJA
2. SARA SEKELOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. ----
3. ----
Seniori - 80
NP1013
137
0
GIOVANNI SLANEC (ILYO KE)
243
0
MAHMUD AHMAD (TKDSKS)
NP1014
198
13
EVELIN PILJUG (NUR)
340
25
ZINEDIN BEQAJ (TKDBESA)
NP1031
243
0
MAHMUD AHMAD (TKDSKS)
340
6
ZINEDIN BEQAJ (TKDBESA)
Osvajači medalja
1. ZINEDIN BEQAJ, Team BESA
2. MAHMUD AHMAD, Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
3. EVELIN PILJUG, NUR KAKANJ
3. GIOVANNI SLANEC, Ilyo TKD SKP Kosice
Mali olimpijci - A (11,12) -22
SU1002
129
31
DANIEL LALIK (ILYO KE)
358
1
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
SU1003
158
1
FABIJAN SARDELIĆ (FORTECA)
222
37
EMIN VEISPAHIĆ (NUR)
SU1016
129
29
DANIEL LALIK (ILYO KE)
222
31
EMIN VEISPAHIĆ (NUR)
Osvajači medalja
1. EMIN VEISPAHIĆ, NUR KAKANJ
2. DANIEL LALIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. FABIJAN SARDELIĆ, Forteca Korčula
3. FRANKO ŠEPAROVIĆ, Forteca Korčula
Male olimpijke - A (11,12) -28
SU1008
92
12
JOSIPA ČRLJENEC (FORTECA)
330
38
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
359
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
SU1020
330
32
SIMONKA TURZAKOVA (ILYO KE)
359
1
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. SIMONKA TURZAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
3. JOSIPA ČRLJENEC, Forteca Korčula
3. ----