Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
23. Korčula Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Centar Hadžići
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Sportski klub - škola sporta "Delfin"
St kwan
Taekwondo Ingelheim
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
Tkd Ulcinj
VICTORY VOGOŠĆA
TEŽINE / UZRASTI
Juniori A -51
Juniori A -63
Juniori A -68
Seniori -68
Juniori A -51
N003
71
2
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
151
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
6
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
N022
71
2
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
6
0
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. BENAN JUSUF GJOKAJ, Team BESA
2. MOHAMMED KHALAF, Karlovac
3. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Juniori A -63
N004
92
0
MARIO VUKOVIC (MSTARS)
310
0
JOZEF GEGAJ (TKDBESA)
N005
90
0
MATEO MURATOVIC (MSTARS)
115
0
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
N023
310
0
JOZEF GEGAJ (TKDBESA)
115
2
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. DAVID JULIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
2. JOZEF GEGAJ, Team BESA
3. ----
3. ----
Juniori A -68
N001
202
2
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
68
0
DAMJAN JUNCAJ (TKDBESA)
317
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
309
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
182
NEDIM LISAK (TIM BOS)
N009
202
2
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
317
0
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
N010
309
2
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
182
0
NEDIM LISAK (TIM BOS)
N027
202
2
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
309
0
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
2. LLEO GEGAJ, Team BESA
3. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. NEDIM LISAK, TIM BOSNA
Seniori -68
N007
17
0
MATEJ HORVATH (KOSICE)
125
2
TINO TADIĆ (ST KWAN)
67
MARKO UJKAJ (TKDBESA)
N025
125
2
TINO TADIĆ (ST KWAN)
67
1
MARKO UJKAJ (TKDBESA)
Osvajači medalja
1. TINO TADIĆ, St kwan
2. MARKO UJKAJ, Team BESA
3. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ----