Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
23. Korčula Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Centar Hadžići
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Sportski klub - škola sporta "Delfin"
St kwan
Taekwondo Ingelheim
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
Tkd Ulcinj
VICTORY VOGOŠĆA
TEŽA/LETO
Juniori A -51
Juniori A -63
Juniori A -68
Seniori -68
Juniori A -51
N003
71
2
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
151
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
6
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
N022
71
2
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
6
0
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. BENAN JUSUF GJOKAJ, Team BESA
2. MOHAMMED KHALAF, Karlovac
3. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Juniori A -63
N004
92
0
MARIO VUKOVIC (MSTARS)
310
0
JOZEF GEGAJ (TKDBESA)
N005
90
0
MATEO MURATOVIC (MSTARS)
115
0
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
N023
310
0
JOZEF GEGAJ (TKDBESA)
115
2
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. DAVID JULIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
2. JOZEF GEGAJ, Team BESA
3. ----
3. ----
Juniori A -68
N001
202
2
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
68
0
DAMJAN JUNCAJ (TKDBESA)
317
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
309
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
182
NEDIM LISAK (TIM BOS)
N009
202
2
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
317
0
DANIEL IZARIK (ILYO KE)
N010
309
2
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
182
0
NEDIM LISAK (TIM BOS)
N027
202
2
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
309
0
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
Dobitniki medalj
1. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
2. LLEO GEGAJ, Team BESA
3. DANIEL IZARIK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. NEDIM LISAK, TIM BOSNA
Seniori -68
N007
17
0
MATEJ HORVATH (KOSICE)
125
2
TINO TADIĆ (ST KWAN)
67
MARKO UJKAJ (TKDBESA)
N025
125
2
TINO TADIĆ (ST KWAN)
67
1
MARKO UJKAJ (TKDBESA)
Dobitniki medalj
1. TINO TADIĆ, St kwan
2. MARKO UJKAJ, Team BESA
3. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ----