Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
23. Korčula Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Centar Hadžići
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Sportski klub - škola sporta "Delfin"
St kwan
Taekwondo Ingelheim
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
Tkd Ulcinj
VICTORY VOGOŠĆA
TEŽA/LETO
Mlađe kadetkinje A -33
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A +59
Indiv. kick - M4 (2017/18)
Mlađe kadetkinje A -33
A001
215
2
IVONA JERKOVIĆ (IM)
78
0
MERIMA VATREŠ (DELFIN)
250
PETRA NAKIĆ (MONTR)
A002
26
1
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
140
2
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
45
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
A003
217
0
JOSIPA TONKOVIĆ (IM)
52
2
EMINA MANDŽUKA (NUR)
34
JELENA MARINCEL (GACKA)
251
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
77
LEJLA GAKOVIĆ (DELFIN)
A005
215
0
IVONA JERKOVIĆ (IM)
250
0
PETRA NAKIĆ (MONTR)
A006
140
0
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
45
0
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
A020
52
1
EMINA MANDŽUKA (NUR)
34
2
JELENA MARINCEL (GACKA)
A021
251
2
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
77
0
LEJLA GAKOVIĆ (DELFIN)
A030
215
2
IVONA JERKOVIĆ (IM)
140
1
AMANDA HUKIĆ (HVOJNIC)
A031
34
2
JELENA MARINCEL (GACKA)
251
1
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
A040
215
2
IVONA JERKOVIĆ (IM)
34
0
JELENA MARINCEL (GACKA)
Dobitniki medalj
1. IVONA JERKOVIĆ, Imotski
2. JELENA MARINCEL, GACKA
3. AMANDA HUKIĆ, HTKD HVOJNICA
3. DOBRILA ŠIŠKO, Monter
Kadetkinje A -47
A053
176
2
ŠEJLA BRKIĆ (TIM BOS)
87
0
HANNAH RUNJAJIC (TCI)
96
AMELLA NUTI (ULCINJ)
95
JOVANA LAKOVIC (MSTARS)
291
KARLA ZARO (FORTECA)
79
EMINA VATREŠ (DELFIN)
259
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
89
ANJA RADEVIC (MSTARS)
293
ELA MARELIĆ (FORTECA)
A054
176
0
ŠEJLA BRKIĆ (TIM BOS)
96
1
AMELLA NUTI (ULCINJ)
A055
95
0
JOVANA LAKOVIC (MSTARS)
291
0
KARLA ZARO (FORTECA)
A056
79
0
EMINA VATREŠ (DELFIN)
259
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
A057
89
0
ANJA RADEVIC (MSTARS)
293
0
ELA MARELIĆ (FORTECA)
A066
96
2
AMELLA NUTI (ULCINJ)
291
1
KARLA ZARO (FORTECA)
A067
259
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
293
0
ELA MARELIĆ (FORTECA)
A074
96
0
AMELLA NUTI (ULCINJ)
259
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
Dobitniki medalj
1. NIKA VESANOVIĆ, Monter
2. AMELLA NUTI, Tkd Ulcinj
3. ELA MARELIĆ, Forteca Korčula
3. KARLA ZARO, Forteca Korčula
Kadetkinje A +59
A068
178
2
DŽENANA SULEJMANOVIĆ (TIM BOS)
15
0
ILDERINA GAKOVIĆ (DELFIN)
Dobitniki medalj
1. DŽENANA SULEJMANOVIĆ, TIM BOSNA
2. ILDERINA GAKOVIĆ, Sportski klub - škola sporta "Delfin"
3. ----
3. ----
Indiv. kick - M4 (2017/18)
K001
81
0
ARIF VATREŠ (DELFIN)
156
0
ANDRIJA CETINIĆ (FORTECA)
143
LUKA BOSNIĆ (FORTECA)
K002
156
0
ANDRIJA CETINIĆ (FORTECA)
143
0
LUKA BOSNIĆ (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. ANDRIJA CETINIĆ, Forteca Korčula
2. LUKA BOSNIĆ, Forteca Korčula
3. ARIF VATREŠ, Sportski klub - škola sporta "Delfin"
3. ----