Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
23. Korčula Open
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Centar Hadžići
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Sportski klub - škola sporta "Delfin"
St kwan
Taekwondo Ingelheim
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
Tkd Ulcinj
VICTORY VOGOŠĆA
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -43
Mlađe kadetkinje A -24
Mlađe kadetkinje A -43
Kadeti A -37
Kadeti A -53
Kadetkinje A -55
Juniori A -51
Juniori A -55
Juniorke A -55
Seniori -58
Mlađi kadeti A -27
A009
33
2
JAKOV KRPAN (GACKA)
50
0
FATIH HRUSTIĆ (NUR)
39
BILLAL KHALAF (TKD KAR)
A024
33
0
JAKOV KRPAN (GACKA)
39
2
BILLAL KHALAF (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. BILLAL KHALAF, Karlovac
2. JAKOV KRPAN, GACKA
3. FATIH HRUSTIĆ, NUR KAKANJ
3. ----
Mlađi kadeti A -33
A012
13
2
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
101
0
HAKUSH FICI (ULCINJ)
A013
144
2
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
290
1
EMIN ZAIMOVIĆ (NUR)
A032
13
2
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
144
0
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. AZZEDDIN KHALAF, Karlovac
2. FRANKO ŠEPAROVIĆ, Forteca Korčula
3. HAKUSH FICI, Tkd Ulcinj
3. EMIN ZAIMOVIĆ, NUR KAKANJ
Mlađi kadeti A -43
A017
186
0
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
10
0
TEO KRŠINIĆ (TKD KAR)
32
IVANO KRPAN (GACKA)
A035
186
2
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
32
0
IVANO KRPAN (GACKA)
Dobitniki medalj
1. JAKOV REŠETAR, Forteca Korčula
2. IVANO KRPAN, GACKA
3. TEO KRŠINIĆ, Karlovac
3. ----
Mlađe kadetkinje A -24
A027
218
0
KATARINA PRKA (IM)
9
0
ROZIN ABDO (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. ROZIN ABDO, Karlovac
2. KATARINA PRKA, Imotski
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -43
A007
282
2
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
35
0
LANA MARINCEL (GACKA)
A008
319
2
MIA PARANOS (TKD KAR)
219
1
CVIJETA GUDELJ (IM)
A038
282
2
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
319
0
MIA PARANOS (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. PETRA BAŠIĆ, Monter
2. MIA PARANOS, Karlovac
3. LANA MARINCEL, GACKA
3. CVIJETA GUDELJ, Imotski
Kadeti A -37
A058
301
0
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
201
2
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
40
AHMAD ABDO (TKD KAR)
A069
201
2
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
40
0
AHMAD ABDO (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. VILJEM BEZJAK, St kwan
2. AHMAD ABDO, Karlovac
3. MARKO PRANJIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Kadeti A -53
A059
316
1
MUSTAFA AL SATTUF (TKD KAR)
295
2
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
A060
63
2
VID PERUČIĆ (FORTECA)
184
0
ROBKO DUDAS (ILYO KE)
A070
295
0
LEO PERGEGAJ (FORTECA)
63
1
VID PERUČIĆ (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
2. LEO PERGEGAJ, Forteca Korčula
3. ROBKO DUDAS, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MUSTAFA AL SATTUF, Karlovac
Kadetkinje A -55
A063
225
2
NATALI TADIĆ (IM)
185
0
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
A064
257
0
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
3
1
LEA OPARNICA (TKD KAR)
A072
225
2
NATALI TADIĆ (IM)
3
0
LEA OPARNICA (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. NATALI TADIĆ, Imotski
2. LEA OPARNICA, Karlovac
3. TAJMA KAJEVIC, TIM BOSNA
3. ANTEA DUPLIĆ, Monter
Juniori A -51
N003
71
2
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
151
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
6
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
N022
71
2
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
6
0
MOHAMMED KHALAF (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. BENAN JUSUF GJOKAJ, Team BESA
2. MOHAMMED KHALAF, Karlovac
3. VID PERUČIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Juniori A -55
N014
321
2
MUHAMMET AL FAHEL (TKD KAR)
276
0
ANDREJ PERIĆ (IM)
Dobitniki medalj
1. MUHAMMET AL FAHEL, Karlovac
2. ANDREJ PERIĆ, Imotski
3. ----
3. ----
Juniorke A -55
N017
228
2
MARTINA MILARDOVIĆ (IM)
4
1
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. MARTINA MILARDOVIĆ, Imotski
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Seniori -58
N019
162
2
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
42
0
MUHAMMET AL FAHEL (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
2. MUHAMMET AL FAHEL, Karlovac
3. ----
3. ----