Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
23. Korčula Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Centar Hadžići
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Sportski klub - škola sporta "Delfin"
St kwan
Taekwondo Ingelheim
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
Tkd Ulcinj
VICTORY VOGOŠĆA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -47
Kadeti A -37
Kadeti A -53
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -57
Kadeti B -65
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -55
Juniori A -51
Juniori A -63
Juniori A +78
Juniorke A -52
Seniori -80
Seniorke -57
Seniorke +67
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -30
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -30
Mali olimpijci - B -22
Indiv. kick - M1 (2009/10)
Indiv. kick - M2 (2011/12/13)
Indiv. kick - M3 (2014/15/16)
Indiv. kick - M4 (2017/18)
Indiv. kick - M5 (2006/07/08)
Indiv. kick - M6 (2005 i stariji)
Indiv. kick - Ž1 (2009/10)
Indiv. kick - Ž2 (2011/12/13)
Indiv. kick - Ž3 (2014/15/16)
Indiv. kick - Ž5 (2006/07/08)
Indiv. kick - Ž6 (2005 i starije)
Indiv. kick - Ž2 (2011/12/13)
K014
207
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
266
0
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
82
ASJA KALAMUJIĆ (TKDKVIC)
K015
194
0
EMINA MANDŽUKA (NUR)
230
0
CVIJETA GUDELJ (IM)
27
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
K016
205
0
ALEJNA KULIĆ (TIM BOS)
278
0
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
75
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
K017
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
238
0
JOSIPA TONKOVIĆ (IM)
277
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
K018
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
281
0
PETRA NAKIĆ (MONTR)
74
KLARA PIRIĆ (ST KWAN)
K019
192
0
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
234
0
IVONA JERKOVIĆ (IM)
272
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
K020
196
0
ISRA ZUBAN (NUR)
235
0
KATARINA PRKA (IM)
146
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
K021
197
0
ZERINA ALAJBEGOVIĆ (NUR)
236
0
KATIJA ĐEREK (IM)
265
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
K022
207
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
82
0
ASJA KALAMUJIĆ (TKDKVIC)
K023
230
0
CVIJETA GUDELJ (IM)
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
K024
205
0
ALEJNA KULIĆ (TIM BOS)
75
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
K025
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
277
0
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
K026
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
74
0
KLARA PIRIĆ (ST KWAN)
K027
192
0
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
272
0
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
K028
235
0
KATARINA PRKA (IM)
146
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
K029
236
0
KATIJA ĐEREK (IM)
265
0
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
K030
207
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
K031
205
0
ALEJNA KULIĆ (TIM BOS)
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
K032
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
272
0
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
K033
146
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
236
0
KATIJA ĐEREK (IM)
K034
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
K035
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
146
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
K036
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
Osvajači medalja
1. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
2. BERINA PURIŠEVIĆ, TIM BOSNA
3. AMINA ŠAHINOVIĆ, NUR KAKANJ
3. ANTONIA ŠEGEDIN, Forteca Korčula