Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Centar Hadžići
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Sportski klub - škola sporta "Delfin"
St kwan
Taekwondo Ingelheim
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
Tkd Ulcinj
VICTORY VOGOŠĆA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -47
Kadeti A -37
Kadeti A -53
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -57
Kadeti B -65
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -55
Juniori A -51
Juniori A -63
Juniori A +78
Juniorke A -52
Seniori -80
Seniorke -57
Seniorke +67
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -30
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -30
Mali olimpijci - B -22
Indiv. kick - M1 (2009/10)
Indiv. kick - M2 (2011/12/13)
Indiv. kick - M3 (2014/15/16)
Indiv. kick - M4 (2017/18)
Indiv. kick - M5 (2006/07/08)
Indiv. kick - M6 (2005 i stariji)
Indiv. kick - Ž1 (2009/10)
Indiv. kick - Ž2 (2011/12/13)
Indiv. kick - Ž3 (2014/15/16)
Indiv. kick - Ž5 (2006/07/08)
Indiv. kick - Ž6 (2005 i starije)
Kadetkinje A -47
A053
176
2
ŠEJLA BRKIĆ (TIM BOS)
87
0
HANNAH RUNJAJIC (TCI)
96
AMELLA NUTI (ULCINJ)
95
JOVANA LAKOVIC (MSTARS)
291
KARLA ZARO (FORTECA)
79
EMINA VATREŠ (DELFIN)
259
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
89
ANJA RADEVIC (MSTARS)
293
ELA MARELIĆ (FORTECA)
A054
176
0
ŠEJLA BRKIĆ (TIM BOS)
96
1
AMELLA NUTI (ULCINJ)
A055
95
0
JOVANA LAKOVIC (MSTARS)
291
0
KARLA ZARO (FORTECA)
A056
79
0
EMINA VATREŠ (DELFIN)
259
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
A057
89
0
ANJA RADEVIC (MSTARS)
293
0
ELA MARELIĆ (FORTECA)
A066
96
2
AMELLA NUTI (ULCINJ)
291
1
KARLA ZARO (FORTECA)
A067
259
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
293
0
ELA MARELIĆ (FORTECA)
A074
96
0
AMELLA NUTI (ULCINJ)
259
2
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
Medalists
1. NIKA VESANOVIĆ, Monter
2. AMELLA NUTI, Tkd Ulcinj
3. ELA MARELIĆ, Forteca Korčula
3. KARLA ZARO, Forteca Korčula