Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
23. Korčula Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Centar Hadžići
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Sportski klub - škola sporta "Delfin"
St kwan
Taekwondo Ingelheim
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
Tkd Ulcinj
VICTORY VOGOŠĆA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A +51
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -47
Kadeti A -37
Kadeti A -53
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -57
Kadeti B -65
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -55
Juniori A -51
Juniori A -63
Juniori A +78
Juniorke A -52
Seniori -80
Seniorke -57
Seniorke +67
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -30
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -30
Mali olimpijci - B -22
Indiv. kick - M1 (2009/10)
Indiv. kick - M2 (2011/12/13)
Indiv. kick - M3 (2014/15/16)
Indiv. kick - M4 (2017/18)
Indiv. kick - M5 (2006/07/08)
Indiv. kick - M6 (2005 i stariji)
Indiv. kick - Ž1 (2009/10)
Indiv. kick - Ž2 (2011/12/13)
Indiv. kick - Ž3 (2014/15/16)
Indiv. kick - Ž5 (2006/07/08)
Indiv. kick - Ž6 (2005 i starije)
Indiv. kick - M2 (2011/12/13)
K037
198
0
ALEX DUARTE (KUKKIWO)
206
0
OMER OSMIĆ (TIM BOS)
270
LOVRE RADOMILJA (MONTR)
189
LUKA BOROVINA (FORTECA)
268
JAKOV BOTA (MONTR)
112
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
262
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
113
MATE SALEČIĆ (FORTECA)
195
FATIH HRUSTIĆ (NUR)
200
JOE KAYSER (KUKKIWO)
263
ANTE BILONIĆ (MONTR)
148
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
170
MICHAL DUDAS (ILYO KE)
287
FRANO MILINA (FORTECA)
267
DOMINIK BOTA (MONTR)
306
FRANKO NADDEO (FORTECA)
193
EMIN ZAIMOVIĆ (NUR)
K038
206
0
OMER OSMIĆ (TIM BOS)
270
0
LOVRE RADOMILJA (MONTR)
K039
189
0
LUKA BOROVINA (FORTECA)
268
0
JAKOV BOTA (MONTR)
K040
112
0
FRANKO ŠEPAROVIĆ (FORTECA)
262
0
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
K041
113
0
MATE SALEČIĆ (FORTECA)
195
0
FATIH HRUSTIĆ (NUR)
K042
200
0
JOE KAYSER (KUKKIWO)
263
0
ANTE BILONIĆ (MONTR)
K043
148
0
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
170
0
MICHAL DUDAS (ILYO KE)
K044
287
0
FRANO MILINA (FORTECA)
267
0
DOMINIK BOTA (MONTR)
K045
306
0
FRANKO NADDEO (FORTECA)
193
0
EMIN ZAIMOVIĆ (NUR)
K046
270
0
LOVRE RADOMILJA (MONTR)
189
0
LUKA BOROVINA (FORTECA)
K047
262
0
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
195
0
FATIH HRUSTIĆ (NUR)
K048
263
0
ANTE BILONIĆ (MONTR)
148
0
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
K049
287
0
FRANO MILINA (FORTECA)
306
0
FRANKO NADDEO (FORTECA)
K050
189
0
LUKA BOROVINA (FORTECA)
262
0
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
K051
148
0
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
306
0
FRANKO NADDEO (FORTECA)
K052
262
0
ANTE BAŠIĆ (MONTR)
148
0
JAKOV REŠETAR (FORTECA)
Osvajači medalja
1. ANTE BAŠIĆ, Monter
2. JAKOV REŠETAR, Forteca Korčula
3. LUKA BOROVINA, Forteca Korčula
3. FRANKO NADDEO, Forteca Korčula