Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Korčula Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Centar Hadžići
Forteca Korčula
GACKA
Gusar
HTKD HVOJNICA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
MONTENEGRO STARS
Monter
NUR KAKANJ
Sportski klub - škola sporta "Delfin"
St kwan
Taekwondo Ingelheim
TCZ Ban Keglević
Team BESA
TIM BOSNA
Tkd Ulcinj
VICTORY VOGOŠĆA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Kadeti A -37
Seniori -68
Indiv. kick - M6 (2005 i stariji)
Indiv. kick - Ž1 (2009/10)
Indiv. kick - Ž2 (2011/12/13)
Indiv. kick - Ž5 (2006/07/08)
Mlađe kadetkinje A -36
A018
175
2
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
37
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
51
ZERINA ALAJBEGOVIĆ (NUR)
A036
175
2
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
51
0
ZERINA ALAJBEGOVIĆ (NUR)
Medalists
1. BERINA PURIŠEVIĆ, TIM BOSNA
2. ZERINA ALAJBEGOVIĆ, NUR KAKANJ
3. MAGDALENA RUPČIĆ, St kwan
3. ----
Mlađe kadetkinje A -39
A019
120
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
38
2
KLARA PIRIĆ (ST KWAN)
261
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
A037
38
1
KLARA PIRIĆ (ST KWAN)
261
2
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
Medalists
1. NIKOL BILONIĆ, Monter
2. KLARA PIRIĆ, St kwan
3. ANESA ZRNO, TIM BOSNA
3. ----
Kadeti A -37
A058
301
0
MARKO PRANJIĆ (FORTECA)
201
2
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
40
AHMAD ABDO (TKD KAR)
A069
201
2
VILJEM BEZJAK (ST KWAN)
40
0
AHMAD ABDO (TKD KAR)
Medalists
1. VILJEM BEZJAK, St kwan
2. AHMAD ABDO, Karlovac
3. MARKO PRANJIĆ, Forteca Korčula
3. ----
Seniori -68
N007
17
0
MATEJ HORVATH (KOSICE)
125
2
TINO TADIĆ (ST KWAN)
67
MARKO UJKAJ (TKDBESA)
N025
125
2
TINO TADIĆ (ST KWAN)
67
1
MARKO UJKAJ (TKDBESA)
Medalists
1. TINO TADIĆ, St kwan
2. MARKO UJKAJ, Team BESA
3. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. ----
Indiv. kick - M6 (2005 i stariji)
K094
116
0
MLADEN FORETIĆ (FORTECA)
157
0
TINO TADIĆ (ST KWAN)
Medalists
1. TINO TADIĆ, St kwan
2. MLADEN FORETIĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Indiv. kick - Ž1 (2009/10)
K053
25
0
ANĐELA JOKOVIĆ (FORTECA)
83
0
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
K054
232
0
IVA BOGUT (IM)
85
0
NAIDA PISKIĆ (TKDKVIC)
K055
61
0
LUCIJA DAJAK (FORTECA)
139
0
ESMA HADŽIĆ (TKDKVIC)
264
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
K056
60
0
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
86
0
DŽANA ČARDAKOVIĆ (TKDKVIC)
K057
73
0
TARA TADIĆ (ST KWAN)
209
0
ŠEJLA BRKIĆ (TIM BOS)
K058
237
0
MARINA REBIĆ (IM)
84
0
ESMA RAMIĆ (TKDKVIC)
275
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
K059
83
0
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
85
0
NAIDA PISKIĆ (TKDKVIC)
K060
61
0
LUCIJA DAJAK (FORTECA)
264
0
ANTEA DUPLIĆ (MONTR)
K061
60
0
ADINA ŠEHIĆ (FORTECA)
73
0
TARA TADIĆ (ST KWAN)
K062
237
0
MARINA REBIĆ (IM)
275
0
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
K063
83
0
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
61
0
LUCIJA DAJAK (FORTECA)
K064
73
0
TARA TADIĆ (ST KWAN)
275
0
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
K065
83
0
EMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
275
0
NIKA VESANOVIĆ (MONTR)
Medalists
1. EMINA HAJDARPAŠIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
2. NIKA VESANOVIĆ, Monter
3. LUCIJA DAJAK, Forteca Korčula
3. TARA TADIĆ, St kwan
Indiv. kick - Ž2 (2011/12/13)
K014
207
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
266
0
DOBRILA ŠIŠKO (MONTR)
82
ASJA KALAMUJIĆ (TKDKVIC)
K015
194
0
EMINA MANDŽUKA (NUR)
230
0
CVIJETA GUDELJ (IM)
27
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
K016
205
0
ALEJNA KULIĆ (TIM BOS)
278
0
PETRA BAŠIĆ (MONTR)
75
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
K017
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
238
0
JOSIPA TONKOVIĆ (IM)
277
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
K018
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
281
0
PETRA NAKIĆ (MONTR)
74
KLARA PIRIĆ (ST KWAN)
K019
192
0
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
234
0
IVONA JERKOVIĆ (IM)
272
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
K020
196
0
ISRA ZUBAN (NUR)
235
0
KATARINA PRKA (IM)
146
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
K021
197
0
ZERINA ALAJBEGOVIĆ (NUR)
236
0
KATIJA ĐEREK (IM)
265
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
K022
207
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
82
0
ASJA KALAMUJIĆ (TKDKVIC)
K023
230
0
CVIJETA GUDELJ (IM)
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
K024
205
0
ALEJNA KULIĆ (TIM BOS)
75
0
MAGDALENA RUPČIĆ (ST KWAN)
K025
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
277
0
NIKOL BILONIĆ (MONTR)
K026
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
74
0
KLARA PIRIĆ (ST KWAN)
K027
192
0
DŽEJNA PUŠĆUL (NUR)
272
0
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
K028
235
0
KATARINA PRKA (IM)
146
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
K029
236
0
KATIJA ĐEREK (IM)
265
0
ANTEA KOVAČIĆ (MONTR)
K030
207
0
ANESA ZRNO (TIM BOS)
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
K031
205
0
ALEJNA KULIĆ (TIM BOS)
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
K032
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
272
0
LUCIJA ZLENDIĆ (MONTR)
K033
146
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
236
0
KATIJA ĐEREK (IM)
K034
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
191
0
AMINA ŠAHINOVIĆ (NUR)
K035
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
146
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
K036
27
0
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
211
0
BERINA PURIŠEVIĆ (TIM BOS)
Medalists
1. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
2. BERINA PURIŠEVIĆ, TIM BOSNA
3. AMINA ŠAHINOVIĆ, NUR KAKANJ
3. ANTONIA ŠEGEDIN, Forteca Korčula
Indiv. kick - Ž5 (2006/07/08)
K076
142
0
EMILI GAVRANIĆ (FORTECA)
135
0
SAJRA SARAČ (TKDKVIC)
K077
159
0
ANA VUKOVIĆ (ST KWAN)
131
0
LAJLA ĐOZO (TKDKVIC)
K078
241
0
NATALI TADIĆ (IM)
133
0
AMINA SARAČ (TKDKVIC)
273
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
K079
174
0
KARLA ZARO (FORTECA)
137
0
EMA KORAC (TKDKVIC)
303
LARA FRANIĆ (MONTR)
K080
158
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST KWAN)
130
0
UMA BIĐEVIĆ (TKDKVIC)
269
LARA GVOZDENOVIĆ (MONTR)
K081
135
0
SAJRA SARAČ (TKDKVIC)
159
0
ANA VUKOVIĆ (ST KWAN)
K082
133
0
AMINA SARAČ (TKDKVIC)
273
0
MAJA PETROVIĆ (MONTR)
K083
174
0
KARLA ZARO (FORTECA)
303
0
LARA FRANIĆ (MONTR)
K084
158
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST KWAN)
269
0
LARA GVOZDENOVIĆ (MONTR)
K085
159
0
ANA VUKOVIĆ (ST KWAN)
133
0
AMINA SARAČ (TKDKVIC)
K086
303
0
LARA FRANIĆ (MONTR)
158
0
LUCIJA VUKOVIĆ (ST KWAN)
K087
159
0
ANA VUKOVIĆ (ST KWAN)
303
0
LARA FRANIĆ (MONTR)
Medalists
1. ANA VUKOVIĆ, St kwan
2. LARA FRANIĆ, Monter
3. AMINA SARAČ, VICTORY VOGOŠĆA
3. LUCIJA VUKOVIĆ, St kwan