Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Adidas Brinje Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Brčko
Dragon
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
Karlovac
Ljubija-Prijedor
Ogulin
Pantera
SENJ
Šabac
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
Tkd Orašje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Kadeti -41
Kadeti -49
Kadeti -57
Kadetkinje -37
Mlađi kadeti -27
1017
17
0
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
85
0
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
20
PATRICK KARABOGDAN (TKD KAR)
1048
85
0
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
20
0
PATRICK KARABOGDAN (TKD KAR)
Medalists
1. ROBERT RAIĆ, Jastreb
2. ----
3. ----
3. ----
Mlađi kadetkinje -33
1021
15
34
LEA OPARNICA (TKD KAR)
3
14
ADNANA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
65
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
1052
15
10
LEA OPARNICA (TKD KAR)
65
12
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
Medalists
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. LEA OPARNICA, Karlovac
3. ADNANA MUMINOVIĆ, Dragon
3. ----
Mlađi kadetkinje -36
1014
37
19
KALA MIDŽOR (PANTERA)
6
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
1015
112
26
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
4
15
DALILA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
1016
51
1
IVANA KLASAN (GACKA)
11
35
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
90
VITA MERIĆ (JASTREB)
1035
37
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
112
18
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
1036
11
23
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
90
3
VITA MERIĆ (JASTREB)
1062
112
12
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
11
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. VITA MERIĆ, Jastreb
3. KALA MIDŽOR, Pantera
Kadeti -41
1024
31
0
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
19
0
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
12
DINO DEVČIĆ (TKD KAR)
1054
31
0
ŽARKO KRAJIŠNIK (ŠA SRB)
12
0
DINO DEVČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. ŽARKO KRAJIŠNIK, Šabac
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti -49
1044
22
0
PETAR PILJA (TKD KAR)
98
0
MIHAJLO ĐUKIĆ (LJUBIJA)
Medalists
1. MIHAJLO ĐUKIĆ, Ljubija-Prijedor
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti -57
1045
72
0
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
13
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje -37
1026
8
16
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
108
5
LANA MAJETIĆ (GACKA)
1027
113
2
LANA HORVAT (TIGAZ)
21
8
VANESSA BOSILJ (TKD KAR)
1056
8
5
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
21
11
VANESSA BOSILJ (TKD KAR)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Karlovac
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LANA HORVAT, Tigar Zagreb
3. LANA MAJETIĆ, GACKA