Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Adidas Brinje Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Brčko
Dragon
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
Karlovac
Ljubija-Prijedor
Ogulin
Pantera
SENJ
Šabac
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
Tkd Orašje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadetkinje -36
Kadetkinje -37
Kadetkinje -44
Kadetkinje -55
Juniorke+68
Mlađi kadeti -39
1018
80
13
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
94
20
DANILO VUKOTIC (LJUBIJA)
93
DEJAN KNEŽEVIĆ (LJUBIJA)
1049
94
23
DANILO VUKOTIC (LJUBIJA)
93
25
DEJAN KNEŽEVIĆ (LJUBIJA)
Medalists
1. DEJAN KNEŽEVIĆ, Ljubija-Prijedor
2. DANILO VUKOTIC, Ljubija-Prijedor
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. ----
Mlađi kadetkinje -36
1014
37
19
KALA MIDŽOR (PANTERA)
6
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
1015
112
26
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
4
15
DALILA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
1016
51
1
IVANA KLASAN (GACKA)
11
35
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
90
VITA MERIĆ (JASTREB)
1035
37
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
112
18
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
1036
11
23
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
90
3
VITA MERIĆ (JASTREB)
1062
112
12
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
11
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. VITA MERIĆ, Jastreb
3. KALA MIDŽOR, Pantera
Kadetkinje -37
1026
8
16
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
108
5
LANA MAJETIĆ (GACKA)
1027
113
2
LANA HORVAT (TIGAZ)
21
8
VANESSA BOSILJ (TKD KAR)
1056
8
5
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
21
11
VANESSA BOSILJ (TKD KAR)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Karlovac
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LANA HORVAT, Tigar Zagreb
3. LANA MAJETIĆ, GACKA
Kadetkinje -44
1028
60
19
ANDREA BARTULAC (GACKA)
24
0
AVA BORKO (PANTERA)
7
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
1057
60
10
ANDREA BARTULAC (GACKA)
7
8
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PATRICIA ŠPRAJC, TKD BRINJE
3. AVA BORKO, Pantera
3. ----
Kadetkinje -55
1029
9
0
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
35
23
TANJA KARAC (BRČKO)
61
KARLA LONČAR (GACKA)
1058
35
10
TANJA KARAC (BRČKO)
61
15
KARLA LONČAR (GACKA)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. TANJA KARAC, Brčko
3. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. ----
Juniorke+68
1032
103
2
MILICA GRUJIC (LJUBIJA)
10
23
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
111
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
1060
10
20
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
111
5
TEODORA JARIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. TEODORA JARIC, Ljubija-Prijedor
3. MILICA GRUJIC, Ljubija-Prijedor
3. ----