Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
4. kolo Limač lige
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Dubrava
Karlovac
Lokomotiva
Pantera
RUGVICA
TEŽINE / UZRASTI
Limači - A -24
Limači - B -24
Limačice - B -20
Limačice C -30
Limačice C -39
Limači - A -24
1004
97
35
MATEJ MATIĆ (RUG)
54
5
TOMA MIHETEC (LOKOM)
67
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
1011
97
9
MATEJ MATIĆ (RUG)
67
8
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
Osvajači medalja
1. MATEJ MATIĆ, RUGVICA
2. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
3. TOMA MIHETEC, Lokomotiva
3. ----
Limači - B -24
2004
95
24
LUKAS DUJIĆ (RUG)
77
4
FRAN GROSS (PANTERA)
2005
44
10
JAKOV ACKETA (TKD KAR)
66
0
LEO DAVILA (PANTERA)
2012
95
25
LUKAS DUJIĆ (RUG)
44
3
JAKOV ACKETA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. LUKAS DUJIĆ, RUGVICA
2. JAKOV ACKETA, Karlovac
3. FRAN GROSS, Pantera
3. LEO DAVILA, Pantera
Limačice - B -20
2006
65
8
EDITA DANON (PANTERA)
79
30
MIA PARANOS (TKD KAR)
41
NIKA PETRIĆ (TKD KAR)
2013
79
29
MIA PARANOS (TKD KAR)
41
8
NIKA PETRIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MIA PARANOS, Karlovac
2. NIKA PETRIĆ, Karlovac
3. EDITA DANON, Pantera
3. ----
Limačice C -30
1.017
57
23
KALA MIDŽOR (PANTERA)
75
3
LEONA ZORIĆ (DUBRAVA)
72
ELENA KOVAČEVIĆ (DUBRAVA)
74
TARA LUČIĆ (DUBRAVA)
71
LEONA PLEVNIK (DUBRAVA)
1.020
57
18
KALA MIDŽOR (PANTERA)
72
0
ELENA KOVAČEVIĆ (DUBRAVA)
1.021
74
4
TARA LUČIĆ (DUBRAVA)
71
11
LEONA PLEVNIK (DUBRAVA)
1.024
57
0
KALA MIDŽOR (PANTERA)
71
0
LEONA PLEVNIK (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. KALA MIDŽOR, Pantera
2. LEONA PLEVNIK, Dubrava
3. ELENA KOVAČEVIĆ, Dubrava
3. TARA LUČIĆ, Dubrava
Limačice C -39
2.020
59
0
DORA STRAŽIČIĆ (PANTERA)
17
16
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
2.021
20
0
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
29
0
PETRA TOMAŠKO (DUBRAVA)
2.024
17
17
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
20
5
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. SARA HAMPOVČAN, Dubrava
2. STELLA SUBOTIĆ, Dubrava
3. DORA STRAŽIČIĆ, Pantera
3. ----