Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ASD DRAGO JESOLO
BESA
Bistra
BLACK HAWKS
Black Tiger Snina
Centar Babić Stuttgart
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
GAIANA
Gračac
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
M.T.A.
Macedonia National Team
MAKSIMIR
Marjan
Medvedgrad
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
RUGVICA
RUSSIA HALLELUJAH TEAM
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub Hnusta
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
Velebit
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje A -47
Juniori A -68
Seniori A - 68
Seniori A +80
Kadetkinje A -47
B004
53
9
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
470
18
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
277
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
267
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
350
VERONIKA BILIČIĆ (TKD KAR)
B024
470
9
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
277
8
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
B025
267
18
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
350
20
VERONIKA BILIČIĆ (TKD KAR)
B048
470
1
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
267
12
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. VERONIKA BILIČIĆ, Karlovac
3. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Juniori A -68
A013
275
9
MAREK ÚREK (FALCON)
525
11
JURE HORVAT (JITAE)
A014
149
0
JULIAN ARAČIĆ (RUG)
425
0
MATEJ IVANAC (OGULIN)
A037
525
13
JURE HORVAT (JITAE)
425
9
MATEJ IVANAC (OGULIN)
Osvajači medalja
1. JURE HORVAT, JITAE Maribor
2. MATEJ IVANAC, Ogulin
3. MAREK ÚREK, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. JULIAN ARAČIĆ, RUGVICA
Seniori A - 68
A019
186
0
LUIGI GENTILE (KUKKIWO)
334
0
ALEN ČUKURIJA (TKDNGS)
A020
273
7
PETER LANCKO (FALCON)
276
8
ZLATKO BATISTIĆ (FORTECA)
A042
334
5
ALEN ČUKURIJA (TKDNGS)
276
4
ZLATKO BATISTIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. ALEN ČUKURIJA, Novi Grad Sarajevo
2. ZLATKO BATISTIĆ, Forteca Korčula
3. LUIGI GENTILE, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. PETER LANCKO, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Seniori A +80
A032
274
12
DINKO ŠEGEDIN (FORTECA)
272
0
JAROSLAV DÓBI (FALCON)
Osvajači medalja
1. DINKO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
2. JAROSLAV DÓBI, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. ----
3. ----