Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4th HALLELUJAH CUP -WORLD HALLELUJAH CHAMPIONSHIP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
ASD DRAGO JESOLO
BESA
Bistra
BLACK HAWKS
Black Tiger Snina
Centar Babić Stuttgart
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
Čigra
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
Futura
GACKA
GAIANA
Gračac
Ilyo TKD SKP Kosice
Jastreb
JITAE Maribor
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
M.T.A.
Macedonia National Team
MAKSIMIR
Marjan
Medvedgrad
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
RUGVICA
RUSSIA HALLELUJAH TEAM
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub Hnusta
Tájfun SE
TCZ Ban Keglević
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
TKD-SALONA
Top Gym Sport
Velebit
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađe kadetkinje B -47
Kadetkinje A -51
Kadeti B -49
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -33
Male olimpijke - A -28
Mali olimpijci - B -20
Male olimpijke - B -18
Male olimpijke - B -26
Mlađi kadeti A -27
D024
302
3
FRAN ŠERER (ZAGREB)
39
7
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
D025
322
13
JAN FLEGAR (BIST)
115
7
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
D049
39
9
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
322
5
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ, Karlovac
2. JAN FLEGAR, Bistra
3. FRAN ŠERER, Zagreb
3. DAVID KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA
Mlađe kadetkinje A -39
D008
326
7
NICOLE FUMIĆ (BIST)
389
5
MATEA MARINKOVIĆ (COB)
367
ALEXANDRA ERZOVA (RUSSIA)
161
KIM KREUZER (BBC-STG)
172
LAURA VIDEK (PANTERA)
D033
326
5
NICOLE FUMIĆ (BIST)
367
6
ALEXANDRA ERZOVA (RUSSIA)
D034
161
3
KIM KREUZER (BBC-STG)
172
6
LAURA VIDEK (PANTERA)
D054
367
0
ALEXANDRA ERZOVA (RUSSIA)
172
0
LAURA VIDEK (PANTERA)
Medalists
1. LAURA VIDEK, Pantera
2. ALEXANDRA ERZOVA, RUSSIA HALLELUJAH TEAM
3. KIM KREUZER, Centar Babić Stuttgart
3. NICOLE FUMIĆ, Bistra
Mlađi kadeti B -27
D009
392
13
DANIN HASANAGIC (KORYO)
33
2
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
197
BORNA KRČAR (RUG)
D009A
335
10
MARKO DRLJO (BIST)
535
2
LUKA BOGOVIC (TKD KAR)
97
KOLIĆ LUKAS (TKD KAR)
D035
392
15
DANIN HASANAGIC (KORYO)
197
12
BORNA KRČAR (RUG)
D036
335
2
MARKO DRLJO (BIST)
97
14
KOLIĆ LUKAS (TKD KAR)
D055
392
5
DANIN HASANAGIC (KORYO)
97
2
KOLIĆ LUKAS (TKD KAR)
Medalists
1. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia
2. KOLIĆ LUKAS, Karlovac
3. BORNA KRČAR, RUGVICA
3. MARKO DRLJO, Bistra
Mlađi kadeti B -30
D010
415
6
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
106
3
FILIP OBROVAC (TKD KAR)
D011
36
15
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
157
3
KRISTIJAN KEROŠEVIĆ (RUG)
D012
365
3
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
396
5
DOMEN MOLJ (KORYO)
D013
38
13
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
329
1
STJEPAN MARKOVIC (BIST)
D037
415
1
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
36
2
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
D038
396
2
DOMEN MOLJ (KORYO)
38
3
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
D056
36
9
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
38
14
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. IVAN KLARIĆ, Karlovac
3. DOMEN MOLJ, KORYO Slovenia
3. NIKOLA FRANOVIĆ, Čigra
Mlađe kadetkinje B -47
C037
108
0
NIKOLINA SILOV (SOLIN)
409
0
REA MINKOVIĆ (BIST)
Medalists
1. NIKOLINA SILOV, TKD-SALONA
2. REA MINKOVIĆ, Bistra
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
B013
325
0
MATEA FUMIĆ (BIST)
20
9
DORA BERONIC (TKD KAR)
B014
483
8
NIKA KLEPAC (MED)
423
9
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
B040
20
10
DORA BERONIC (TKD KAR)
423
5
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Medalists
1. DORA BERONIC, Karlovac
2. ANA KUČINIĆ, Ogulin
3. MATEA FUMIĆ, Bistra
3. NIKA KLEPAC, Medvedgrad
Kadeti B -49
B028
368
17
ROKO ŽUVELA (FORTECA)
336
4
FILIP MARKOVIĆ (BIST)
Medalists
1. ROKO ŽUVELA, Forteca Korčula
2. FILIP MARKOVIĆ, Bistra
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A -30
E004
320
12
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
353
0
JAN SONNTAG (TKD KAR)
333
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
E005
113
7
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
357
2
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
331
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
E026
320
7
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
333
8
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
E027
113
8
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
331
14
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
E049
333
6
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
331
2
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
Medalists
1. BENJAMIN HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. IVAN ŽAGMEŠTER, Bistra
3. DAMJAN IVANKOVIĆ, Bistra
3. BORNA PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
Mali olimpijci - A -33
270
NEJC LAZAR (TKD KBK)
E006
201
9
SVEN LISJAK (ZGDUB)
105
3
ANTON RADOČAJ (TKD KAR)
E007
196
5
FILIP FUČEK (ZGDUB)
321
2
FILIP SPICEK (BIST)
E008
83
0
LIAM WOZNIAK (KUKKIWO)
426
0
GORAN LISICA (OGULIN)
E028
270
6
NEJC LAZAR (TKD KBK)
201
1
SVEN LISJAK (ZGDUB)
E029
196
1
FILIP FUČEK (ZGDUB)
426
14
GORAN LISICA (OGULIN)
E050
270
3
NEJC LAZAR (TKD KBK)
426
12
GORAN LISICA (OGULIN)
Medalists
1. GORAN LISICA, Ogulin
2. NEJC LAZAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. FILIP FUČEK, ZG-DUBRAVA
3. SVEN LISJAK, ZG-DUBRAVA
Male olimpijke - A -28
E031
328
5
LANA RADOVIĆ (BIST)
214
14
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
Medalists
1. SPELA SOSTARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. LANA RADOVIĆ, Bistra
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - B -20
E015
324
13
LEON SENICIC (BIST)
467
14
AJMAN FARHAT (MAKSMR)
E016
416
14
LEON MUJKANOVIĆ (MTA)
323
0
LEON KLANFAR (BIST)
E042
467
0
AJMAN FARHAT (MAKSMR)
416
15
LEON MUJKANOVIĆ (MTA)
Medalists
1. LEON MUJKANOVIĆ, M.T.A.
2. AJMAN FARHAT, MAKSIMIR
3. LEON KLANFAR, Bistra
3. LEON SENICIC, Bistra
Male olimpijke - B -18
E020
330
10
LARA KURJAN (BIST)
89
4
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
339
DORA NAGLIĆ (TKD KAR)
E045
330
17
LARA KURJAN (BIST)
339
5
DORA NAGLIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. LARA KURJAN, Bistra
2. DORA NAGLIĆ, Karlovac
3. LARA TUŠKAN, Karlovac
3. ----
Male olimpijke - B -26
E035
411
19
LARA JURČIĆ (MTA)
332
0
KIARA ŠKRLIN (BIST)
Medalists
1. LARA JURČIĆ, M.T.A.
2. KIARA ŠKRLIN, Bistra
3. ----
3. ----