Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
5. Jakovlje kup 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Vrtičanci 10/11
Vrtičanke 10/11
Vrtičanci 08/09
Vrtičanke 08/09
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -27
2004
100
7
LANA ROGAR (TIGAZ)
34
1
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
59
LANA PASANEC (JAKOVLJ)
154
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
142
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
2025
100
8
LANA ROGAR (TIGAZ)
59
0
LANA PASANEC (JAKOVLJ)
2026
154
1
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
142
9
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
2044
100
3
LANA ROGAR (TIGAZ)
142
4
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
3. NIKA JANDROKOVIĆ, MASTER
3. LANA PASANEC, JAKOVLJE
Mlađi kadetkinje -30
2005
135
6
LARA JURČIĆ (MTA)
144
8
LORA MARINKOVIĆ (COB)
2006
66
8
ANA MINKOVIĆ (BIST)
178
14
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
2007
65
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
92
3
DORA KRUŠLIN (TIGAZ)
82
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
2027
144
5
LORA MARINKOVIĆ (COB)
178
7
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
2028
92
0
DORA KRUŠLIN (TIGAZ)
82
1
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
2045
178
1
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
82
15
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. SARA SPASOJEVIC, Pantera
2. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR
3. DORA KRUŠLIN, Tigar Zagreb
3. LORA MARINKOVIĆ, Cobra
Mlađi kadetkinje -33
2008
97
8
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
141
3
PAULA FILA (ORKAAS)
118
TAJRA TASIC (START)
2009
117
8
ADNA DŽIN (START)
32
5
NELA PUHALO (PANTERA)
150
LANA PRĐUN (MASTER)
2029
97
15
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
118
3
TAJRA TASIC (START)
2030
117
7
ADNA DŽIN (START)
150
14
LANA PRĐUN (MASTER)
2046
97
14
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
150
8
LANA PRĐUN (MASTER)
Osvajači medalja
1. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. LANA PRĐUN, MASTER
3. TAJRA TASIC, START
3. ADNA DŽIN, START
Mlađi kadetkinje -36
2016
207
0
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
203
9
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
228
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2038
203
6
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
228
5
LORENA KABIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega
2. LORENA KABIĆ, Jastreb
3. MIA JURIŠIĆ, MASTER
3. ----
Mlađi kadetkinje -43
2017
225
0
TONKA GUZAN (MOTIVPL)
104
9
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
143
PETRA GEČEK (ORKAAS)
2039
104
5
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
143
7
PETRA GEČEK (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. PETRA GEČEK, ORKA AS
2. PAULA TOTIĆ, Tigar Zagreb
3. TONKA GUZAN, MOTIV+
3. ----