Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5. Jakovlje kup 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Vrtičanci 10/11
Vrtičanke 10/11
Vrtičanci 08/09
Vrtičanke 08/09
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje +59
Kadetkinje -33
2034
109
26
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
232
32
EVA KELNER (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. EVA KELNER, JAKOVLJE
2. MATEA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Kadetkinje -37
2019
138
5
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
195
15
HANA-DORIA ZAJEC (COB)
2020
229
12
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
145
17
MAREA VODOPIJA (COB)
2041
195
3
HANA-DORIA ZAJEC (COB)
145
9
MAREA VODOPIJA (COB)
Osvajači medalja
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. HANA-DORIA ZAJEC, Cobra
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. DORA STARČEVIĆ, ORKA AS
Kadetkinje -41
3004
146
3
MATEA MARINKOVIĆ (COB)
63
16
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
64
LARA MARAS (SUTLA )
3013
63
3
PATRICIA BUČAR (SUTLA )
64
10
LARA MARAS (SUTLA )
Osvajači medalja
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. PATRICIA BUČAR, Sutla Šenkovec
3. MATEA MARINKOVIĆ, Cobra
3. ----
Kadetkinje -47
3005
140
14
NIKOL FILA (ORKAAS)
204
4
VERONIKA SOVIĆ (MAKSMR)
3006
194
8
GABRIELA SLADOJA (MASTER)
220
4
INJA MEIĆ (COB)
3014
140
9
NIKOL FILA (ORKAAS)
194
21
GABRIELA SLADOJA (MASTER)
Osvajači medalja
1. GABRIELA SLADOJA, MASTER
2. NIKOL FILA, ORKA AS
3. INJA MEIĆ, Cobra
3. VERONIKA SOVIĆ, MAKSIMIR
Kadetkinje -51
3011
217
0
FURJAN EMA (ZGDUB)
238
0
KARLA COHA (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. KARLA COHA, JAKOVLJE
2. ----
3. ----
3. ----
Kadetkinje +59
3001
172
1
BOŠNJAKOVIĆ IDA (JAKOVLJ)
128
4
GABRIJELA DANANIĆ (ZELINA)
165
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
173
BOŠNJAKOVIĆ EMA (JAKOVLJ)
233
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
3007
128
0
GABRIJELA DANANIĆ (ZELINA)
165
15
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
3008
173
0
BOŠNJAKOVIĆ EMA (JAKOVLJ)
233
6
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
3015
165
3
BLERINA HYKOLLI (MAKSMR)
233
10
MIRNA JAVOROVIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. MIRNA JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. BLERINA HYKOLLI, MAKSIMIR
3. BOŠNJAKOVIĆ EMA, JAKOVLJE
3. GABRIJELA DANANIĆ, ZELINGRAD