Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. Jakovlje kup 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -43
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Mlađi kadeti -30
2011
90
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
212
0
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
2012
211
0
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
70
0
JAN FLEGAR (BIST)
2035
90
2
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
70
13
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -33
2001
73
13
MARKO DRLJO (BIST)
125
1
MARTIN MIKA ZAGORAC (MAKSMR)
215
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2002
188
1
MARKO DUGAN (COB)
96
16
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
206
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
2021
73
0
MARKO DRLJO (BIST)
215
0
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2022
96
14
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
206
0
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
2042
73
8
MARKO DRLJO (BIST)
96
4
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. MARKO DRLJO, Bistra
2. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. PAVAO SOVIĆ, MAKSIMIR
Mlađi kadeti -36
2013
94
7
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
239
2
MARKO IVČEK (JAKOVLJ)
2014
224
3
IVANO VUKMIROVIĆ (MOTIVPL)
60
15
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
2036
94
4
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
60
0
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb
2. IVAN ĆUSAK, JAKOVLJE
3. MARKO IVČEK, JAKOVLJE
3. IVANO VUKMIROVIĆ, MOTIV+
Mlađi kadeti -39
2015
230
6
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
120
3
MIRZA DURANOVIC (START)
91
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
2037
230
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
91
12
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. DOMINIK JAZVIĆ, Tigar Zagreb
2. KARLO KUŠNJAČIĆ, Jastreb
3. MIRZA DURANOVIC, START
3. ----
Mlađi kadeti -43
2003
22
15
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
105
2
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
210
LEON NEMET (ZGDUB)
197
FILIP GALAC (MAKSMR)
99
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
2023
22
0
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
210
0
LEON NEMET (ZGDUB)
2024
197
1
FILIP GALAC (MAKSMR)
99
7
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
2043
22
18
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
99
6
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
Medalists
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. KRISTIJAN HARAMUSTEK, Tigar Zagreb
3. ----
3. FILIP GALAC, MAKSIMIR
Mlađi kadetkinje -27
2004
100
7
LANA ROGAR (TIGAZ)
34
1
MARA SAMARZIJA (PANTERA)
59
LANA PASANEC (JAKOVLJ)
154
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
142
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
2025
100
8
LANA ROGAR (TIGAZ)
59
0
LANA PASANEC (JAKOVLJ)
2026
154
1
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
142
9
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
2044
100
3
LANA ROGAR (TIGAZ)
142
4
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. LANA ROGAR, Tigar Zagreb
3. NIKA JANDROKOVIĆ, MASTER
3. LANA PASANEC, JAKOVLJE
Mlađi kadetkinje -30
2005
135
6
LARA JURČIĆ (MTA)
144
8
LORA MARINKOVIĆ (COB)
2006
66
8
ANA MINKOVIĆ (BIST)
178
14
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
2007
65
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
92
3
DORA KRUŠLIN (TIGAZ)
82
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
2027
144
5
LORA MARINKOVIĆ (COB)
178
7
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
2028
92
0
DORA KRUŠLIN (TIGAZ)
82
1
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
2045
178
1
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
82
15
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
Medalists
1. SARA SPASOJEVIC, Pantera
2. LORENA PIA ČAVLINA, MAKSIMIR
3. DORA KRUŠLIN, Tigar Zagreb
3. LORA MARINKOVIĆ, Cobra
Mlađi kadetkinje -33
2008
97
8
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
141
3
PAULA FILA (ORKAAS)
118
TAJRA TASIC (START)
2009
117
8
ADNA DŽIN (START)
32
5
NELA PUHALO (PANTERA)
150
LANA PRĐUN (MASTER)
2029
97
15
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
118
3
TAJRA TASIC (START)
2030
117
7
ADNA DŽIN (START)
150
14
LANA PRĐUN (MASTER)
2046
97
14
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
150
8
LANA PRĐUN (MASTER)
Medalists
1. IVANA DJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
2. LANA PRĐUN, MASTER
3. TAJRA TASIC, START
3. ADNA DŽIN, START
Mlađi kadetkinje -36
2016
207
0
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
203
9
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
228
LORENA KABIĆ (JASTREB)
2038
203
6
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
228
5
LORENA KABIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ENA DASKIJEVIĆ, Omega
2. LORENA KABIĆ, Jastreb
3. MIA JURIŠIĆ, MASTER
3. ----
Mlađi kadetkinje -43
2017
225
0
TONKA GUZAN (MOTIVPL)
104
9
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
143
PETRA GEČEK (ORKAAS)
2039
104
5
PAULA TOTIĆ (TIGAZ)
143
7
PETRA GEČEK (ORKAAS)
Medalists
1. PETRA GEČEK, ORKA AS
2. PAULA TOTIĆ, Tigar Zagreb
3. TONKA GUZAN, MOTIV+
3. ----
Kadeti -37
2010
241
0
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
93
14
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
133
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
107
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
240
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
2031
93
12
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
133
2
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
2032
107
4
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
240
9
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
2047
93
13
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
240
0
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
2. FRAN BOSANČIĆ, Čigra
3. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
3. LUKA MIRKOVIĆ, JAKOVLJE
Kadeti -41
2033
218
0
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
222
0
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
Medalists
1. ADRIJAN JANDROKOVIĆ, MASTER
2. ----
3. ----
3. ----
Kadeti -45
2018
114
2
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
132
1
ANDRIJA MAČEK (JASTREB)
Medalists
1. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
2. ANDRIJA MAČEK, Jastreb
3. ----
3. ----
Kadetkinje -33
2034
109
26
MATEA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
232
32
EVA KELNER (JAKOVLJ)
Medalists
1. EVA KELNER, JAKOVLJE
2. MATEA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Kadetkinje -37
2019
138
5
DORA STARČEVIĆ (ORKAAS)
195
15
HANA-DORIA ZAJEC (COB)
2020
229
12
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
145
17
MAREA VODOPIJA (COB)
2041
195
3
HANA-DORIA ZAJEC (COB)
145
9
MAREA VODOPIJA (COB)
Medalists
1. MAREA VODOPIJA, Cobra
2. HANA-DORIA ZAJEC, Cobra
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. DORA STARČEVIĆ, ORKA AS