Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađi kadeti B -27
2010
116
12
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
172
0
PATRICK KARABOGDAN (TKD KAR)
208
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
2036
116
3
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
208
5
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
Medalists
1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. DAMIEN FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. PATRICK KARABOGDAN, Karlovac
3. ----
Mlađi kadeti B -30
2033
158
0
MATEJ ARBAŠ (TKD KAR)
54
0
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
Medalists
1. MATEJ ARBAŠ, Karlovac
2. ----
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B -33
2004
278
3
IVAN PALEKA (LOTUS)
233
12
LUKA BOGOJE (FORTECA)
128
LUKÁŠ KUREK (FALCON)
189
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
110
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
2025
233
8
LUKA BOGOJE (FORTECA)
128
5
LUKÁŠ KUREK (FALCON)
2026
189
3
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
110
2
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
2045
233
7
LUKA BOGOJE (FORTECA)
189
2
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. LUKÁŠ KUREK, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. DAVID JULIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
Mlađi kadeti B -36
2005
214
0
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
30
0
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
112
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
213
AMIN HAMZA SELIMOVIĆ (TKDNGS)
171
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
2027
214
2
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
112
3
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
2028
213
2
AMIN HAMZA SELIMOVIĆ (TKDNGS)
171
5
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
2046
112
5
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
171
1
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
2. DORIJAN BARUKČIĆ, Karlovac
3. ALI ŠURKOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AMIN HAMZA SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -39
2011
259
6
DAVID KORPAR (PRVACI)
199
2
MARIO DULIBIĆ (JASTREB)
222
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
2037
259
0
DAVID KORPAR (PRVACI)
222
6
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA
2. DAVID KORPAR, VARAŽDIN 1
3. MARIO DULIBIĆ, Jastreb
3. ----
Mlađi kadeti B -43
2012
196
0
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
55
0
EMAN HADZIC (FRENKI)
223
BORNA VIDOVIĆ (TKD KAR)
2038
196
14
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
223
2
BORNA VIDOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. KREŠIMIR GRLIĆ, Jastreb
2. BORNA VIDOVIĆ, Karlovac
3. EMAN HADZIC, tkd frenki
3. ----
Mlađi kadeti B -47
3028
210
0
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
69
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
Medalists
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. LUKA RUPČIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----