Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -51
Mlađe kadetkinje B -30
2006
70
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
295
0
BARBARA ŠPIŠIĆ (TKD PRA)
318
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
288
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
162
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
2029
70
4
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
318
5
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
2030
288
1
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
162
10
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
2047
318
4
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
162
7
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
Medalists
1. IVANA PROFOZ, Karlovac
2. MARTA JURIĆ, Čigra
3. MARIJA VLAIĆ, LOTUS
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
Mlađe kadetkinje B -33
2013
118
11
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
165
4
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
2014
219
2
NAIDA TUTUIĆ (TKDNGS)
317
9
MARTA HORVAT (ČIGRA)
2039
118
12
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
317
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
Medalists
1. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. MARTA HORVAT, Čigra
3. MAJA KOLIĆ, Karlovac
3. NAIDA TUTUIĆ, Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -36
2015
87
6
DORA AŠONJA (RUG)
76
4
MARTINA SCARABELLO (ANTONIO)
2016
125
11
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
252
16
PAULA FILA (ORKAAS)
2040
87
5
DORA AŠONJA (RUG)
252
2
PAULA FILA (ORKAAS)
Medalists
1. DORA AŠONJA, RUGVICA
2. PAULA FILA, ORKA AS
3. MARTINA SCARABELLO, Centro Taekwondo Alessandria
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
Mlađe kadetkinje B -39
3001
266
3
NELA LASAN (MAKSMR)
277
7
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
324
ELMA HODZIC (FRENKI)
3002
310
14
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
124
9
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
161
ANTONELA ŠALIĆ (TKD KAR)
3018
277
0
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
324
0
ELMA HODZIC (FRENKI)
3019
310
21
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
161
0
ANTONELA ŠALIĆ (TKD KAR)
3038
277
0
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
310
12
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. CHIARA MILIŠA, LOTUS
3. ANTONELA ŠALIĆ, Karlovac
3. ----
Mlađe kadetkinje B -43
3011
280
1
KATARINA PAVIĆ (LOTUS)
272
20
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
166
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
3033
272
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
166
0
KARMEN DOLINAR (TKD KAR)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. KARMEN DOLINAR, Karlovac
3. KATARINA PAVIĆ, LOTUS
3. ----
Mlađe kadetkinje B -51
3012
57
0
AMILA KARAGA (FRENKI)
285
0
EVA JURIN (LOTUS)
304
NIKA BREZOVIĆ (TKD PRA)
3034
285
2
EVA JURIN (LOTUS)
304
12
NIKA BREZOVIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. NIKA BREZOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. EVA JURIN, LOTUS
3. AMILA KARAGA, tkd frenki
3. ----