Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadetkinje A -37
3029
273
0
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
305
12
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -41
3015
269
27
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
323
4
MAREA VODOPIJA (COB)
3016
139
4
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
321
12
MATEA MARINKOVIĆ (COB)
3036
269
25
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
321
6
MATEA MARINKOVIĆ (COB)
Medalists
1. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
2. MATEA MARINKOVIĆ, Cobra
3. MAREA VODOPIJA, Cobra
3. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
Kadetkinje A -44
3017
173
8
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
294
2
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
238
LARA MARAS (SUTLA )
3037
173
0
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
238
6
LARA MARAS (SUTLA )
Medalists
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
3. KARLA MORENA-FUMIĆ, ZG-DUBRAVA
3. ----
Kadetkinje A -47
3030
84
9
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
320
1
INJA MEIĆ (COB)
Medalists
1. TENA NAGLIĆ, Karlovac
2. INJA MEIĆ, Cobra
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -51
4001
260
1
LANA TEKIĆ (PRVACI)
292
21
FURJAN EMA (ZGDUB)
201
MATEA ZELJKO (JASTREB)
4002
200
0
MIA VEKIĆ (JASTREB)
303
4
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
140
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
4011
292
6
FURJAN EMA (ZGDUB)
201
5
MATEA ZELJKO (JASTREB)
4012
303
2
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
140
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
4035
292
9
FURJAN EMA (ZGDUB)
140
10
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
Medalists
1. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. FURJAN EMA, ZG-DUBRAVA
3. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
3. MATEA ZELJKO, Jastreb
Kadetkinje A -55
4018
275
4
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
8
15
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. SARA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. ANĐELA PANDŽA, LOTUS
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -59
4006
6
0
LEA SAMARĐIJA (TKD KAR)
141
0
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
276
BARBARA PALEKA (LOTUS)
4030
141
9
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
276
1
BARBARA PALEKA (LOTUS)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. BARBARA PALEKA, LOTUS
3. LEA SAMARĐIJA, Karlovac
3. ----
Kadetkinje A +59
4007
4
0
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
5
0
JOSIPA ČAĐAVČAN (TKD KAR)
1
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
4031
4
0
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
1
0
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. EMA LONČARIĆ, Karlovac
2. ANA VULJANIĆ, Karlovac
3. JOSIPA ČAĐAVČAN, Karlovac
3. ----