Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniori A -51
Juniori A -59
Juniori A -63
Juniori A -68
Juniori A -78
Juniori A -51
4021
244
17
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
271
8
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
77
LEONARDO PAVESE (ANTONIO)
4032A
244
16
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
77
2
LEONARDO PAVESE (ANTONIO)
Medalists
1. ALEN RABIHIĆ, ORKA AS
2. LEONARDO PAVESE, Centro Taekwondo Alessandria
3. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
3. ----
Juniori A -59
4003
104
10
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
306
2
MATEJ KOSTELAC (PLTVICE)
142
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
256
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
74
RICCARDO SCARABELLO (ANTONIO)
4013
104
1
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
142
13
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
4014
256
0
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
74
14
RICCARDO SCARABELLO (ANTONIO)
4036
142
16
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
74
9
RICCARDO SCARABELLO (ANTONIO)
Medalists
1. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
2. RICCARDO SCARABELLO, Centro Taekwondo Alessandria
3. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
3. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
Juniori A -63
4022
240
12
LOVRO MAVRLJA (ELITE)
126
9
MATIJA BRCKOVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. LOVRO MAVRLJA, ELITE
2. MATIJA BRCKOVIĆ, DUGA RESA
3. ----
3. ----
Juniori A -68
4023
97
2
TARIK ĐOGIĆ (TKD KAR)
135
14
MARTIN PEDIĆ (ZADAR)
Medalists
1. MARTIN PEDIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. TARIK ĐOGIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Juniori A -78
4024
63
8
DANI GARCIA (FAMCCAT)
291
2
TONI GOLOMEIĆ (ZGDUB)
Medalists
1. DANI GARCIA, FAMC Catalonia
2. TONI GOLOMEIĆ, ZG-DUBRAVA
3. ----
3. ----