Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Grobnik Kup - 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Istra - Pula
Karlovac
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
Rječina
SENJ
SUŠAK
TKD BRINJE
Zaprešić_
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -36
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti -37
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -57
Kadeti +65
Kadetkinje -33
Kadetkinje -47
Mlađi kadeti -36
1003
97
6
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
43
9
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
136
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
3
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
56
LEON BAČANOVIĆ (ZAPREŠI)
1017
43
7
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
136
2
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
1018
3
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
56
0
LEON BAČANOVIĆ (ZAPREŠI)
1033
43
9
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
56
10
LEON BAČANOVIĆ (ZAPREŠI)
Medalists
1. LEON BAČANOVIĆ, Zaprešić_
2. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
3. JAKOV PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. SIMON BEJAKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Mlađe kadetkinje -27
1005
48
1
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
122
4
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
96
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
5
LEA PACEK (GROBNIK)
124
HANA ZUBER (ISTRA)
1021
122
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
96
2
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
1022
5
3
LEA PACEK (GROBNIK)
124
0
HANA ZUBER (ISTRA)
1035
122
14
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
5
2
LEA PACEK (GROBNIK)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. CHIARA VATTA, SUŠAK
3. HANA ZUBER, Istra - Pula
Mlađe kadetkinje -30
1006
39
7
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
67
15
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1007
108
6
EMILY MOLNAR (OGRC)
94
7
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1023
67
11
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
4
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1024
94
12
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1036
67
7
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
94
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. PETRA ŠPANJIĆ, Rječina
Mlađe kadetkinje -39
1009
52
0
TENA JEĐUD (TKD KAR)
120
14
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
92
MARTINA GRABAR (ISTRA)
112
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
154
KARLA LONČAR (GACKA)
1027
120
12
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
92
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
1028
112
3
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
154
4
KARLA LONČAR (GACKA)
1038
120
0
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
154
5
KARLA LONČAR (GACKA)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
3. SARA HAMPOVČAN, Dubrava
3. MARTINA GRABAR, Istra - Pula
Kadeti -37
2001
149
0
IVAN POLJAK (PLTVICE)
59
0
LOVRO STUBIČAR (ZAPREŠI)
53
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
106
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
157
FILIP PODNAR (GACKA)
2016
59
0
LOVRO STUBIČAR (ZAPREŠI)
53
27
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2017
106
4
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
157
18
FILIP PODNAR (GACKA)
2036
53
9
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
157
8
FILIP PODNAR (GACKA)
Medalists
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. FILIP PODNAR, GACKA
3. LOVRO STUBIČAR, Zaprešić_
3. LUKA ŽAFRAN, OGRC Novska
Kadeti -41
2008
58
2
DEMJAN TARCAJ (ZAPREŠI)
118
19
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
107
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2031
118
5
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
107
7
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
Medalists
1. MARIJAN MARIJAN, OGRC Novska
2. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
3. DEMJAN TARCAJ, Zaprešić_
3. ----
Kadeti -45
2002
137
20
LOREN GRBAC (DRENOVA)
147
1
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
46
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
138
LUKA ČULINA (DRENOVA)
14
VID PRPIĆ (SENJ)
2018
137
8
LOREN GRBAC (DRENOVA)
46
15
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
2019
138
0
LUKA ČULINA (DRENOVA)
14
9
VID PRPIĆ (SENJ)
2037
46
1
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
14
12
VID PRPIĆ (SENJ)
Medalists
1. VID PRPIĆ, SENJ
2. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
3. LUKA ČULINA, DRENOVA-RIJEKA
3. LOREN GRBAC, DRENOVA-RIJEKA
Kadeti -57
2022
127
17
NIKO RATKOVIĆ (TKD KAR)
126
5
DOMINIK MERKL (DRENOVA)
Medalists
1. NIKO RATKOVIĆ, Karlovac
2. DOMINIK MERKL, DRENOVA-RIJEKA
3. ----
3. ----
Kadeti +65
2023
47
9
JOSIP VULJANIĆ (TKD KAR)
91
11
MARKO DŽIN (ISTRA)
Medalists
1. MARKO DŽIN, Istra - Pula
2. JOSIP VULJANIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadetkinje -33
2009
51
0
ŽELJANA MANDIĆ (TKD KAR)
151
0
ANDREA BARTULAC (GACKA)
2010
28
0
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
121
6
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
2032
151
8
ANDREA BARTULAC (GACKA)
121
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
3. ŽELJANA MANDIĆ, Karlovac
3. PIA JURIČIĆ, Rječina
Kadetkinje -47
2011
12
8
LAURA NEKIĆ (SENJ)
93
1
SARA KUTIĆ (ISTRA)
2012
110
2
DORA MALNAR (GROBNIK)
131
5
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
2033
12
3
LAURA NEKIĆ (SENJ)
131
24
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. TENA NAGLIĆ, Karlovac
2. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
3. SARA KUTIĆ, Istra - Pula