Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Grobnik Kup - 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Istra - Pula
Karlovac
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
Rječina
SENJ
SUŠAK
TKD BRINJE
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Kadetkinje -47
Kadetkinje +59
Juniori -55
Juniorke -55
Juniorke -59
Kick (muški) -1 (2006-07)
Kick (muški) -2 (2008-09)
Kick (muški) -3 (2010-11)
Kick (ženski) -1 (2006-07)
Kick (ženski) -2 (2008-09)
Kick (ženski) -3 (2010-11)
Mlađi kadeti -33
1001
119
4
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
160
5
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
71
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
1002
60
2
VEDRAN POLJAK (ZAPREŠI)
89
14
ALEK KUŠAR (ISTRA)
146
TOMISLAV JANDRIĆ (PLTVICE)
1015
160
13
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
71
1
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
1016
89
14
ALEK KUŠAR (ISTRA)
146
2
TOMISLAV JANDRIĆ (PLTVICE)
1032
160
9
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
89
10
ALEK KUŠAR (ISTRA)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, Istra - Pula
2. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. TOMISLAV JANDRIĆ, Plitvice
3. IVANO MIJIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -36
1003
97
6
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
43
9
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
136
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
3
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
56
LEON BAČANOVIĆ (ZAPREŠI)
1017
43
7
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
136
2
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
1018
3
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
56
0
LEON BAČANOVIĆ (ZAPREŠI)
1033
43
9
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
56
10
LEON BAČANOVIĆ (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. LEON BAČANOVIĆ, Zaprešić_
2. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
3. JAKOV PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. SIMON BEJAKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Mlađi kadeti -39
1010
1
9
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
84
8
ANDREJ VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
1011
141
0
BORNA PERNAR (PLTVICE)
83
6
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1029
1
3
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
83
7
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. VITOR POLIĆ, SUŠAK
2. BENJAMIN PETROVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. BORNA PERNAR, Plitvice
3. ANDREJ VUJEVIĆ, SUŠAK
Mlađi kadeti -43
1004
16
2
ERIK KLAUSBERGER (RJEČINA)
69
4
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
114
MARIO SMEK (DUBRAVA)
133
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
2
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
1019
69
13
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
114
0
MARIO SMEK (DUBRAVA)
1020
133
4
KARLO KAJBA ŠIMANIĆ (TKSUŠAK)
2
4
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
1034
69
4
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
2
3
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ANTONIO HARAMIJA, GROBNIK-ČAVLE
2. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MARIO SMEK, Dubrava
3. KARLO KAJBA ŠIMANIĆ, SUŠAK
Mlađi kadeti -47
2003
139
0
LARA VLAHOVIĆ (DRENOVA)
70
0
ADRIANO ŠTIMEC (GROBNIK)
2004
65
1
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
159
11
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
2027
70
0
ADRIANO ŠTIMEC (GROBNIK)
159
9
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. TEO MARKOVIĆ, GACKA
2. ADRIANO ŠTIMEC, GROBNIK-ČAVLE
3. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
3. LARA VLAHOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Mlađe kadetkinje -27
1005
48
1
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
122
4
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
96
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
5
LEA PACEK (GROBNIK)
124
HANA ZUBER (ISTRA)
1021
122
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
96
2
CHIARA VATTA (TKSUŠAK)
1022
5
3
LEA PACEK (GROBNIK)
124
0
HANA ZUBER (ISTRA)
1035
122
14
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
5
2
LEA PACEK (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. CHIARA VATTA, SUŠAK
3. HANA ZUBER, Istra - Pula
Mlađe kadetkinje -30
1006
39
7
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
67
15
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1007
108
6
EMILY MOLNAR (OGRC)
94
7
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1023
67
11
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
4
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1024
94
12
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1036
67
7
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
94
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. PETRA ŠPANJIĆ, Rječina
Mlađe kadetkinje -43
1013
55
7
EMA JAGIČ (ZAPREŠI)
177
1
LARA ŠĆULAC (GROBNIK)
1014
8
11
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
182
5
ANA CUCULIĆ (GROBNIK)
1031
55
8
EMA JAGIČ (ZAPREŠI)
8
2
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. EMA JAGIČ, Zaprešić_
2. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LARA ŠĆULAC, GROBNIK-ČAVLE
3. ANA CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -47
2006
171
6
EMA MLAĐEN (DRENOVA)
144
5
NIKA GVOJIĆ (PLTVICE)
7
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
2029
171
9
EMA MLAĐEN (DRENOVA)
7
6
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. EMA MLAĐEN, DRENOVA-RIJEKA
2. MAGDALENA JURČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. NIKA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Kadetkinje -47
2011
12
8
LAURA NEKIĆ (SENJ)
93
1
SARA KUTIĆ (ISTRA)
2012
110
2
DORA MALNAR (GROBNIK)
131
5
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
2033
12
3
LAURA NEKIĆ (SENJ)
131
24
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. TENA NAGLIĆ, Karlovac
2. LAURA NEKIĆ, SENJ
3. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
3. SARA KUTIĆ, Istra - Pula
Kadetkinje +59
2025
104
7
MARIJA GRGURIĆ (GROBNIK)
57
0
BRIGITA HOLENDA (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. MARIJA GRGURIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. BRIGITA HOLENDA, Zaprešić_
3. ----
3. ----
Juniori -55
2013
25
3
MARKO VALIĆ (RJEČINA)
105
16
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (GROBNIK)
2014
125
33
ANTONIO JURMAN (ISTRA)
30
3
VIKTOR LISAC (RJEČINA)
2034
105
3
KRISTIAN SLADOJEVIĆ (GROBNIK)
125
4
ANTONIO JURMAN (ISTRA)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, Istra - Pula
2. KRISTIAN SLADOJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. VIKTOR LISAC, Rječina
3. MARKO VALIĆ, Rječina
Juniorke -55
2015
18
8
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
102
3
NATALI HLAČA (GROBNIK)
101
EVA RAC (GROBNIK)
2035
18
6
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
101
11
EVA RAC (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. EVA RAC, GROBNIK-ČAVLE
2. GABRIELA KRIŽANOVIĆ, Rječina
3. NATALI HLAČA, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Juniorke -59
2026
179
5
IVONA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
115
19
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. ANA KUČINIĆ, Ogulin
2. IVONA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kick (muški) -1 (2006-07)
K001
111
0
FILIP MILIČEVIĆ (OGRC)
148
0
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
K002
17
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
150
0
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
K003
22
0
LEON BAN (RJEČINA)
88
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
152
IVAN BROZNIĆ (GROBNIK)
K004
111
0
FILIP MILIČEVIĆ (OGRC)
150
0
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
K005
88
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
152
0
IVAN BROZNIĆ (GROBNIK)
K006
111
0
FILIP MILIČEVIĆ (OGRC)
88
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, Istra - Pula
2. FILIP MILIČEVIĆ, OGRC Novska
3. IVAN BROZNIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LEON TROŠELJ, GROBNIK-ČAVLE
Kick (muški) -2 (2008-09)
K007
29
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
166
0
ALEKS VUJEVIĆ (GROBNIK)
K008
33
0
GABRIJEL BABIĆ (RJEČINA)
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
K009
31
0
TOMO ĐURIĆ (RJEČINA)
72
0
MATIJA BELJAN (GROBNIK)
K010
163
0
BARTOL NASTIĆ (GROBNIK)
62
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
K011
24
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
167
0
MATEO KATIĆ (GROBNIK)
K012
35
0
ELVIR ČOKO (RJEČINA)
165
0
MARKO FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
K013
32
0
BRUNO SUDAN (RJEČINA)
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
K014
161
0
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
63
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
K015
29
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
K016
31
0
TOMO ĐURIĆ (RJEČINA)
62
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
K017
24
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
35
0
ELVIR ČOKO (RJEČINA)
K018
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
63
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
K019
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
62
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
K020
24
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
K021
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ALEX MAVRINAC, GROBNIK-ČAVLE
2. BOŽO LOZANČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MARKO PERNAR, TKD BRINJE
3. LUKA RADIĆ, Rječina
Kick (muški) -3 (2010-11)
K022
74
0
TEO ŠTEFANAC (GROBNIK)
76
0
DAMIR BRDAR (GROBNIK)
K023
73
0
NIKO HARAMIJA (GROBNIK)
75
0
MATEO BARAK (GROBNIK)
K024
74
0
TEO ŠTEFANAC (GROBNIK)
73
0
NIKO HARAMIJA (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. TEO ŠTEFANAC, GROBNIK-ČAVLE
2. NIKO HARAMIJA, GROBNIK-ČAVLE
3. DAMIR BRDAR, GROBNIK-ČAVLE
3. MATEO BARAK, GROBNIK-ČAVLE
Kick (ženski) -1 (2006-07)
K025
23
0
LUCIA PRPIĆ (RJEČINA)
158
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
132
TARA BLAŽEVIĆ (DRENOVA)
K026
142
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
134
0
IVONA KLAPAN (DRENOVA)
181
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
K027
145
0
EMA JURICA (GROBNIK)
173
0
KLARA KARTELO (DRENOVA)
156
LUCIJA FUĆAK (GROBNIK)
K028
180
0
LEA PACEK (GROBNIK)
123
0
HANA ZUBER (ISTRA)
140
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
K029
158
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
132
0
TARA BLAŽEVIĆ (DRENOVA)
K030
142
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
181
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
K031
145
0
EMA JURICA (GROBNIK)
156
0
LUCIJA FUĆAK (GROBNIK)
K032
180
0
LEA PACEK (GROBNIK)
140
0
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
K033
158
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
181
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
K034
145
0
EMA JURICA (GROBNIK)
180
0
LEA PACEK (GROBNIK)
K035
181
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
180
0
LEA PACEK (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. MATIJA TIĆAK, GROBNIK-ČAVLE
3. EMA JURICA, GROBNIK-ČAVLE
Kick (ženski) -2 (2008-09)
K036
36
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
78
0
NOEMI BRADIČIĆ (GROBNIK)
77
LAURA FRLAN (GROBNIK)
K037
169
0
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
172
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
K038
170
0
TARA LABAN (GROBNIK)
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
34
ERIN MICULINIĆ (RJEČINA)
175
JELENA CUCULIĆ (GROBNIK)
174
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
K039
36
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
77
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
K040
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
172
0
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
K041
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
34
0
ERIN MICULINIĆ (RJEČINA)
K042
175
0
JELENA CUCULIĆ (GROBNIK)
174
0
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
K043
36
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
K044
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
175
0
JELENA CUCULIĆ (GROBNIK)
K045
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE
2. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
3. JELENA CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LARA ŠPANJIĆ, Rječina
Kick (ženski) -3 (2010-11)
K046
81
0
VANESA BABIĆ (GROBNIK)
79
0
KORINA MAVRINAC (GROBNIK)
K047
80
0
DORA ŽEŽELIĆ (GROBNIK)
176
0
DORA MIJIĆ (GROBNIK)
K048
79
0
KORINA MAVRINAC (GROBNIK)
176
0
DORA MIJIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. DORA MIJIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. KORINA MAVRINAC, GROBNIK-ČAVLE
3. DORA ŽEŽELIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. VANESA BABIĆ, GROBNIK-ČAVLE