Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Grobnik Kup - 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Istra - Pula
Karlovac
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
Rječina
SENJ
SUŠAK
TKD BRINJE
Zaprešić_
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -36
Kick (muški) -2 (2008-09)
Kick (ženski) -2 (2008-09)
Mlađi kadeti -47
2003
139
0
LARA VLAHOVIĆ (DRENOVA)
70
0
ADRIANO ŠTIMEC (GROBNIK)
2004
65
1
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
159
11
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
2027
70
0
ADRIANO ŠTIMEC (GROBNIK)
159
9
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
Medalists
1. TEO MARKOVIĆ, GACKA
2. ADRIANO ŠTIMEC, GROBNIK-ČAVLE
3. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
3. LARA VLAHOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
Mlađe kadetkinje -30
1006
39
7
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
67
15
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1007
108
6
EMILY MOLNAR (OGRC)
94
7
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1023
67
11
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
6
4
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
1024
94
12
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
27
0
PETRA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
1036
67
7
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
94
2
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. PETRA ŠPANJIĆ, Rječina
Mlađe kadetkinje -36
1012
143
0
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
68
2
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
90
EVA UHAČ (ISTRA)
1030
68
12
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
90
6
EVA UHAČ (ISTRA)
Medalists
1. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
2. EVA UHAČ, Istra - Pula
3. DORA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Kick (muški) -2 (2008-09)
K007
29
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
166
0
ALEKS VUJEVIĆ (GROBNIK)
K008
33
0
GABRIJEL BABIĆ (RJEČINA)
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
K009
31
0
TOMO ĐURIĆ (RJEČINA)
72
0
MATIJA BELJAN (GROBNIK)
K010
163
0
BARTOL NASTIĆ (GROBNIK)
62
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
K011
24
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
167
0
MATEO KATIĆ (GROBNIK)
K012
35
0
ELVIR ČOKO (RJEČINA)
165
0
MARKO FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
K013
32
0
BRUNO SUDAN (RJEČINA)
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
K014
161
0
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
63
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
K015
29
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
K016
31
0
TOMO ĐURIĆ (RJEČINA)
62
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
K017
24
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
35
0
ELVIR ČOKO (RJEČINA)
K018
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
63
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
K019
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
62
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
K020
24
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
K021
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. ALEX MAVRINAC, GROBNIK-ČAVLE
2. BOŽO LOZANČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MARKO PERNAR, TKD BRINJE
3. LUKA RADIĆ, Rječina
Kick (ženski) -2 (2008-09)
K036
36
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
78
0
NOEMI BRADIČIĆ (GROBNIK)
77
LAURA FRLAN (GROBNIK)
K037
169
0
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
172
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
K038
170
0
TARA LABAN (GROBNIK)
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
34
ERIN MICULINIĆ (RJEČINA)
175
JELENA CUCULIĆ (GROBNIK)
174
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
K039
36
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
77
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
K040
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
172
0
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
K041
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
34
0
ERIN MICULINIĆ (RJEČINA)
K042
175
0
JELENA CUCULIĆ (GROBNIK)
174
0
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
K043
36
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
K044
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
175
0
JELENA CUCULIĆ (GROBNIK)
K045
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
Medalists
1. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE
2. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
3. JELENA CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LARA ŠPANJIĆ, Rječina