Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8th Open European Clubs Championships 2020
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ACADEMIE CLICHOISE DE TAEKWONDO Phoenix-Hwoarang
académie cobra team
AERODANCE PENGUE
ARES
ASD Zadra Fighting
BALEARES
BANIJA PANDAS
Besa
Bistra
Bosna Visoko
Brcko
Brinje
BSV Friedrichshafen
ÇABUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Calea Fericirii
Cénacle Rémi Mollet
CENTRO TAEKWONDO CELANO
CLUB MATS MARIN
Club Taekwondo Zariouh
Cobra
Croatia national team
CSPLN
Czech National Team
Dnipro Regional Team
Dream Team
DUGO SELO
EGO SPOR SK
ETT ÉLITE
Flemish Topsport team
Fojnica
GIREUGI
Great Britain National Team
Hankuk
Helsingin taekwondoseura
Hereya
IFRFT-WTF
ION
Israel National Team
Jastreb
JOPA
Karlovac
Kaynarca Gençlik ve Spor Kulübü
Khmelnytsk Region Team
Koryo Slavia UPJS kosice
KWON BETANZOS - ESPAÑA
Letnjikovac
Medvedgrad
Metalac
Mladost
Moldova National Team
Motor-Sich
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC DOJANG LAYRAC
Olympic Knin
Omega
Orion
Osvit
Pantera
Paris Taekwondo Elite
Pol. Edera Taekwondo AA. DIL.
Portugal National Team
Porvoon Taekwondo
Risskov
Romanian National Team
Romualdas Montvidas team
SAARLAND
Sajnami
Sarajevo
SC Gladiator
SC Mariupol
SK IDABLOKK
SK TKD LACEK
Soo Shim Taekwondo Klub
SPAIN - FAT
Spain National Team
SPAIN PATIÑO MOAÑA
Sport school Magdacesti
Sport school Nr6
ST KWAN
SUH TKD PONTEVEDRA
Susedgrad sokol
SV Raisting
Taekwondo akademija Tešanj
Taekwondo Club Andorra
Taekwondo Club Banjica
Taekwondo club DIV KNIN
TAEKWONDO CLUB FOX
Taekwondo club Ramus
Taekwondo Club Rauenberg
Taekwondo Fresnoy Mackellerie
TAEKWONDO MAXIMUS MAIA
TAEKWONDO NICE ELITE
Taekwondo Nurmijärvi
Taekwondo Oberndorf
Taekwondo Terlano
Team TUSA
TEAM VILLENEUVE SAINT GEORGES
Tigar Zagreb
TK ASTERIKS
TK DUBRAVA
TK Novi Zagreb
TK Prana
TK SABAC
TK VRBOVEC
TKD club KANG
TKD club ORIENT
TKD club PANTAR-VRHNIKA
TKD KLUB TEMPO
TKD Monter
tkd poissy
TKD SHANDONG
TKD TIGRI
Tremblay AC Taekwondo
TSCP
TURKISH NATIONAL TEAM
U S Chalette
USA Academy Team
UZUNCAVDAR SPOR CLUB
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets (M) -53
Cadets (M) -57
Y. Seniors (M) -58
Seniors (M) -54
Seniors (F) -62
Cadets (M) -53
SATURDAY3A
597
27
GABRIEL PEROVIĆ (SOKOLSD)
531
32
DEYAN BOZHKOV (TKRAMUS)
SATURDAY3B
100
7
LLEO GEGAJ (BESA)
469
16
MIHOVIL GALIC (OSVIT)
SATURDAY3C
402
5
MOHAMMED NOUR ALHAMWI (TUSA)
338
16
MAURO KRITOVAC (METALAC)
SATURDAY3D
525
27
ILLIA IVAKIN (MARIU)
201
37
CEYHUN CAN MUNYAS (EGO SK)
SATURDAY6A
531
25
DEYAN BOZHKOV (TKRAMUS)
469
1
MIHOVIL GALIC (OSVIT)
SATURDAY6B
338
4
MAURO KRITOVAC (METALAC)
201
25
CEYHUN CAN MUNYAS (EGO SK)
SATURDAY7C
531
25
DEYAN BOZHKOV (TKRAMUS)
201
30
CEYHUN CAN MUNYAS (EGO SK)
Medalists
1. CEYHUN CAN MUNYAS, EGO SPOR SK
2. DEYAN BOZHKOV, Taekwondo club Ramus
3. MAURO KRITOVAC, Metalac
3. MIHOVIL GALIC, Osvit
Cadets (M) -57
SUNDAY1A
271
21
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTER)
563
7
TOMAS NESHYBA (LACEK)
602
WILLIAM ASTESANI (SOOSH)
641
OSCAR KOVACIC (PRANA)
104
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
599
KARLO MEŠTROVIĆ (SOKOLSD)
396
ABDULLAH BILGIN (TUSA)
608
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
438
FLORIAN MAIER (OBENDF)
SUNDAY4B
271
6
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTER)
602
4
WILLIAM ASTESANI (SOOSH)
SUNDAY4C
641
22
OSCAR KOVACIC (PRANA)
104
27
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
SUNDAY4D
599
24
KARLO MEŠTROVIĆ (SOKOLSD)
396
0
ABDULLAH BILGIN (TUSA)
SUNDAY5A
608
5
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
438
2
FLORIAN MAIER (OBENDF)
SUNDAY8A
271
12
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTER)
104
24
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
SUNDAY8B
599
0
KARLO MEŠTROVIĆ (SOKOLSD)
608
3
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
SUNDAY9E
104
20
FAHRUDIN ADILOVIC (VISOKO)
608
8
AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD (SOOSH)
Medalists
1. FAHRUDIN ADILOVIC, Bosna Visoko
2. AXEL FILIP MARKUS HYLTEGÅRD, Soo Shim Taekwondo Klub
3. LUKA GAVRANOVIĆ, TKD Monter
3. KARLO MEŠTROVIĆ, Susedgrad sokol
Y. Seniors (M) -58
MONDAY1B
429
8
IBRAHIM DJONKO (NGSAR)
675
19
DANIEL QUINONERO MEDINA (BALEARE)
MONDAY1C
627
22
GIOVANNI IMPARATO POMARES (MOANA)
467
24
MOHAMED LOUASSI (NICE)
MONDAY1D
615
19
DANIEL EFROS (MAGDA)
401
2
MARTIN JEGLINSKI (TUSA)
MONDAY2A
254
7
IKER ABAD EXPOSITO (HANKUK)
590
12
FREDERIK EMIL OLSEN (SOOSH)
MONDAY6A
675
29
DANIEL QUINONERO MEDINA (BALEARE)
467
12
MOHAMED LOUASSI (NICE)
MONDAY6B
615
7
DANIEL EFROS (MAGDA)
590
27
FREDERIK EMIL OLSEN (SOOSH)
MONDAY8C
675
1
DANIEL QUINONERO MEDINA (BALEARE)
590
24
FREDERIK EMIL OLSEN (SOOSH)
Medalists
1. FREDERIK EMIL OLSEN, Soo Shim Taekwondo Klub
2. DANIEL QUINONERO MEDINA, BALEARES
3. DANIEL EFROS, Sport school Magdacesti
3. MOHAMED LOUASSI, TAEKWONDO NICE ELITE
Seniors (M) -54
160
VADIM DIMITROV (CSPLN)
WEDNESDAY02B
559
17
MATEJ KAMAN (LACEK)
123
20
TIM SEEGERS (BSVGER)
WEDNESDAY02C
367
38
LUKA TURKALJ (JASTREB)
403
1
TONI HOANG (TUSA)
118
MAHAMADOU AMADOU (BSVGER)
WEDNESDAY07A
160
26
VADIM DIMITROV (CSPLN)
123
4
TIM SEEGERS (BSVGER)
WEDNESDAY07B
367
1
LUKA TURKALJ (JASTREB)
118
21
MAHAMADOU AMADOU (BSVGER)
WEDNESDAY11C
160
14
VADIM DIMITROV (CSPLN)
118
22
MAHAMADOU AMADOU (BSVGER)
Medalists
1. MAHAMADOU AMADOU, BSV Friedrichshafen
2. VADIM DIMITROV, CSPLN
3. LUKA TURKALJ, Jastreb
3. TIM SEEGERS, BSV Friedrichshafen
Seniors (F) -62
TUESDAY03C
229
26
MARIJA STETIC (FOJNICA)
399
1
CAROLINE BAUER (TUSA)
TUESDAY04A
612
3
MARIA JIMENEZ LAMA (FAT)
361
16
ANA TASLAK (JASTREB)
TUESDAY04B
164
8
IVETA JIRANKOVA (CZECH)
554
0
MICHAELA KUBIKOVA (LACEK)
TUESDAY04C
112
4
JOLANTA TARVIDA (BSVGER)
159
5
KRISTINA BEROS (CROTEAM)
TUESDAY09C
229
15
MARIJA STETIC (FOJNICA)
361
2
ANA TASLAK (JASTREB)
TUESDAY10A
164
6
IVETA JIRANKOVA (CZECH)
159
13
KRISTINA BEROS (CROTEAM)
TUESDAY13C
229
0
MARIJA STETIC (FOJNICA)
159
0
KRISTINA BEROS (CROTEAM)
Medalists
1. MARIJA STETIC, Fojnica
2. KRISTINA BEROS, Croatia national team
3. ANA TASLAK, Jastreb
3. IVETA JIRANKOVA, Czech National Team