Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadeti B -37
6056
574
3
MARKO PALECKO (KOSICE)
233
0
DUJE GABRIEL PEREŽA (NERYO)
Osvajači medalja
1. MARKO PALECKO, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. DUJE GABRIEL PEREŽA, neryo
3. ----
3. ----
Kadeti B -41
7001
206
19
DOMINIK GLAVINA (RUG)
91
23
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
155
TONI FAVRO (FORTECA)
478
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
130
IGOR TOMINAC (TKD KAR)
7002
263
14
STIPE ŽAGAR (ZADAR)
106
11
NEVIO SVILIČIĆ (TKD KAR)
602
JOSIP NIKŠIĆ (ČAPLJIN)
652
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
405
MIHAEL GRŠIĆ (TKD KAR)
7021
91
20
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
155
8
TONI FAVRO (FORTECA)
7022
478
11
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
130
0
IGOR TOMINAC (TKD KAR)
7023
263
3
STIPE ŽAGAR (ZADAR)
602
4
JOSIP NIKŠIĆ (ČAPLJIN)
7024
652
20
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
405
0
MIHAEL GRŠIĆ (TKD KAR)
7049
91
12
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
478
14
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
7050
602
4
JOSIP NIKŠIĆ (ČAPLJIN)
652
19
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
7068
478
8
BORNA KLENOVŠAK (ZGDUB)
652
13
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
2. BORNA KLENOVŠAK, ZG-DUBRAVA
3. JOSIP NIKŠIĆ, TKD "ČAPLJINA"
3. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
Kadeti B -45
6034
387
17
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
253
5
ADAM BARIČEVIĆ (ZADAR)
6035
467
4
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
668
1
DAVID ŠEBALJ (BRINJ)
6058
387
12
FRANKO JOSIP SKOKO (TKD KAR)
467
1
JURE ĆURIĆ (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. FRANKO JOSIP SKOKO, Karlovac
2. JURE ĆURIĆ, ORKA AS
3. ADAM BARIČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. DAVID ŠEBALJ, TKD BRINJE
Kadeti B -49
6036
360
14
ANTON JERIČEVIĆ (FORTECA)
404
2
MARKO KUŠAN (TKD KAR)
6037
156
5
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
388
12
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
6059
360
8
ANTON JERIČEVIĆ (FORTECA)
388
2
TOMISLAV ŠTEFANAC (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ŠTEFANAC, Karlovac
2. ANTON JERIČEVIĆ, Forteca Korčula
3. KARLO ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. MARKO KUŠAN, Karlovac
Kadeti B -53
7028
154
6
ROKO ŽUVELA (FORTECA)
653
7
DIMITRIJE JANKOVIC (ELIT)
7029
416
13
MATEO ŠKARA (ZADAR)
98
5
DEJAN MANDIĆ (TKD KAR)
7056
653
12
DIMITRIJE JANKOVIC (ELIT)
416
1
MATEO ŠKARA (ZADAR)
Osvajači medalja
1. DIMITRIJE JANKOVIC, Elit
2. MATEO ŠKARA, PLOVANIJA-ZADAR
3. ROKO ŽUVELA, Forteca Korčula
3. DEJAN MANDIĆ, Karlovac
Kadeti B -65
8043
249
0
DINO NINČEVIĆ (ZADAR)
403
0
DAVOR RADUSINOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DINO NINČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
2. DAVOR RADUSINOVIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti B +65
8044
879
6
MATEO MAGLIĆ (TKD KAR)
250
6
ROKO MARIĆ (ZADAR)
Osvajači medalja
1. MATEO MAGLIĆ, Karlovac
2. ROKO MARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
3. ----