Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Juniorke A -46
Juniorke A -49
Juniorke A -55
Juniorke A -59
Juniorke A -63
Juniorke A -68
Juniorke A -46
7051
667
5
ANDREA GALETIĆ (BRINJ)
633
4
JELENA BERIĆ (ELIT)
Medalists
1. ANDREA GALETIĆ, TKD BRINJE
2. JELENA BERIĆ, Elit
3. ----
3. ----
Juniorke A -49
7052
646
1
ŠEMSA SILAJDŽIĆ (TKD NUR)
414
8
SARA PROTULIPAC (TKD KAR)
Medalists
1. SARA PROTULIPAC, Karlovac
2. ŠEMSA SILAJDŽIĆ, "NUR"
3. ----
3. ----
Juniorke A -55
8014
779
0
ZORA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
221
0
NORA GEGAJ (BES)
8015
776
0
GABRIELA LUKAČ (ŠUJICA )
824
0
EVA RAC (GROBNIK)
8054
779
5
ZORA BRZOVIĆ (ŠUJICA )
776
0
GABRIELA LUKAČ (ŠUJICA )
Medalists
1. ZORA BRZOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
2. GABRIELA LUKAČ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. NORA GEGAJ, BESA
3. EVA RAC, GROBNIK-ČAVLE
Juniorke A -59
8016
146
3
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
813
4
KATARINA GRGURIĆ (GROBNIK)
8017
408
19
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
555
17
MAJA ŠUMERA (SOLARIS)
8055
813
11
KATARINA GRGURIĆ (GROBNIK)
408
0
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. KATARINA GRGURIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. MARIJA ČURILOVIĆ, Karlovac
3. VALENTINA MILIĆ, Zrenjanin
3. MAJA ŠUMERA, SOLARIS ŠIBENIK
Juniorke A -63
8046
417
14
ANA PIRAGIĆ (OMEGA)
866
2
ANA ĐELALIJA (NERYO)
Medalists
1. ANA PIRAGIĆ, Omega
2. ANA ĐELALIJA, neryo
3. ----
3. ----
Juniorke A -68
8018
17
7
RADKA HUDAKOVA (ILYO KE)
867
3
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
8019
407
4
PETRA TUŠKAN (TKD KAR)
236
2
MIA PELJTO (NERYO)
8056
17
2
RADKA HUDAKOVA (ILYO KE)
407
14
PETRA TUŠKAN (TKD KAR)
Medalists
1. PETRA TUŠKAN, Karlovac
2. RADKA HUDAKOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. MIA PELJTO, neryo
3. MARTINA KARAKAŠ, Plitvice