Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 6
Borilište 7
Borilište 8
TEŽINE / UZRASTI
Mali olimpijci - A -20
Mali olimpijci - A -22
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -28
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -33
Mali olimpijci - A -36
Mali olimpijci - A +36
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -28
Male olimpijke - A -30
Male olimpijke - A -36
Male olimpijke - A +36
Mali olimpijci - B -20
Mali olimpijci - B -22
Mali olimpijci - B -26
Mali olimpijci - B -30
Mali olimpijci - B -33
Male olimpijke - B -18
Male olimpijke - B -20
Male olimpijke - B -22
Male olimpijke - B -26
Male olimpijke - B -28
Male olimpijke - B -30
Kick (muški) -1 (2006)
Kick (muški) -2 (2007)
Kick (muški) -3 (2008)
Kick (muški) -4 (2009)
Kick (muški) -5 (2010)
Kick (ženski) -1 (2006)
Kick (ženski) -2 (2007)
Kick (ženski) -3 (2008)
Kick (ženski) -4 (2009)
Kick (ženski) -5 (2010)
Mali olimpijci - A -24
1001
814
25
DAMJAN LAKIĆ (ČIGRA)
503
28
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
331
PETAR FRANULOVIĆ (FORTECA)
811
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
513
HUNOR SZOKE (UJPEST)
808
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
699
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
676
MAURO VRANIĆ (TKD PRA)
450
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
1011
503
7
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
331
5
PETAR FRANULOVIĆ (FORTECA)
1012
811
2
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
513
14
HUNOR SZOKE (UJPEST)
1013
808
0
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
699
9
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
1014
676
6
MAURO VRANIĆ (TKD PRA)
450
9
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
1039
503
13
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
513
16
HUNOR SZOKE (UJPEST)
1040
699
14
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
450
2
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
1067
513
3
HUNOR SZOKE (UJPEST)
699
15
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
Osvajači medalja
1. DAMIEN FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. HUNOR SZOKE, UTE
3. TIN PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
3. IVOR ANIĆ, TK Prana Karlovac