Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Croatia Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -43
Mlađe kadetkinje A -47
Mlađe kadetkinje A +51
Mlađe kadetkinje A -27
6058
655
12
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
155
2
LEA PACEK (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -30
6025
378
1
SIMONA PERNISCHOVA (KOSICE)
435
5
DORA JAZVIĆ (RUG)
245
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
84
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
809
LORENA KISELA (OMEGA)
6048
435
4
DORA JAZVIĆ (RUG)
245
5
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
6049
84
11
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
809
2
LORENA KISELA (OMEGA)
6067
245
2
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
84
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. SARA SPASOJEVIC, Pantera
2. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. DORA JAZVIĆ, RUGVICA
3. LORENA KISELA, Omega
Mlađe kadetkinje A -33
6038
612
7
LUCIJA JELIC (PANTERA)
385
2
LANA LOKAS (SIBENIK)
699
ANA REZAR (CASPER)
6061
612
9
LUCIJA JELIC (PANTERA)
699
2
ANA REZAR (CASPER)
Osvajači medalja
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. ANA REZAR, Casper
3. LANA LOKAS, JURAJ DALMATINAC
3. ----
Mlađe kadetkinje A -36
6026
820
4
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
302
12
DORA TROHA (BIST)
353
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
735
SARA PIDRO (BUGOJNO)
614
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
6050
302
25
DORA TROHA (BIST)
353
2
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
6051
735
4
SARA PIDRO (BUGOJNO)
614
5
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
6068
302
6
DORA TROHA (BIST)
614
7
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. DORA TROHA, Bistra
3. SARA PIDRO, BUGOJNO
3. DORA ČERNELIĆ, DUGA RESA
Mlađe kadetkinje A -39
6059
651
2
MARIS METER (JASTREB)
723
6
KARLA LONČAR (GACKA)
Osvajači medalja
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. MARIS METER, Jastreb
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -43
4003
417
5
EMA JAGIČ (ZAPREŠI)
384
2
IRA LAMBAŠA (SIBENIK)
687
PETRA GEČEK (ORKAAS)
4004
157
0
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
805
13
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
383
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
4029
417
4
EMA JAGIČ (ZAPREŠI)
687
3
PETRA GEČEK (ORKAAS)
4030
805
0
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
383
2
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
4057
417
1
EMA JAGIČ (ZAPREŠI)
383
11
TEREZA BERAČ (SIBENIK)
Osvajači medalja
1. TEREZA BERAČ, JURAJ DALMATINAC
2. EMA JAGIČ, Zaprešić_
3. KAROLINA KIŠ, Omega
3. PETRA GEČEK, ORKA AS
Mlađe kadetkinje A -47
4048
700
4
BRUNA HOGGE (CASPER)
756
2
JELENA DOSEN (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. BRUNA HOGGE, Casper
2. JELENA DOSEN, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A +51
4023
151
0
ANA ZEKO (GROBNIK)
331
6
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
344
BARBARA SLIŠKOVIĆ (ZAPREŠI)
4052
331
7
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
344
3
BARBARA SLIŠKOVIĆ (ZAPREŠI)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA MESIĆ, Jastreb
2. BARBARA SLIŠKOVIĆ, Zaprešić_
3. ANA ZEKO, GROBNIK-ČAVLE
3. ----