Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadetkinje A -37
4015
652
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
810
14
HRISTINA TREBUNSKIH (RUSIJA)
280
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
492
NIKA HAJAK (MAKSMR)
811
MASHA TALTINOVA (RUSIJA)
4041
810
19
HRISTINA TREBUNSKIH (RUSIJA)
280
4
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
4042
492
5
NIKA HAJAK (MAKSMR)
811
14
MASHA TALTINOVA (RUSIJA)
4063
810
0
HRISTINA TREBUNSKIH (RUSIJA)
811
0
MASHA TALTINOVA (RUSIJA)
Medalists
1. HRISTINA TREBUNSKIH, Sparta
2. MASHA TALTINOVA, Sparta
3. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
3. NIKA HAJAK, MAKSIMIR
Kadetkinje A -41
3021
370
5
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
274
10
VITA PRPIĆ (SENJ)
576
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
3047
274
2
VITA PRPIĆ (SENJ)
576
1
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
Medalists
1. VITA PRPIĆ, SENJ
2. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
3. ----
Kadetkinje A -44
4050
769
5
HANA BULBULUŠIĆ (ZE-DO)
650
10
MONIKA JAKŠIĆ (OGULIN)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, Ogulin
2. HANA BULBULUŠIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -47
3022
674
0
LANA MALOGORSKI (OMEGA)
407
28
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
3023
470
6
LANA TEKIĆ (PRVACI)
111
18
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
3048
407
12
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
111
6
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. SARA SEKELOVA, Ilyo TKD SKP Kosice
2. TENA NAGLIĆ, Karlovac
3. LANA MALOGORSKI, Omega
3. LANA TEKIĆ, VARAŽDIN 1
Kadetkinje A -51
3024
285
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
741
0
VIKTORIA GASPAR (PECS)
3025
646
14
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
518
1
CVITA KINKELA (SOLARIS)
3049
285
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
646
3
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. SARA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. CVITA KINKELA, SOLARIS ŠIBENIK
3. VIKTORIA GASPAR, ARANY TIGRIS - HUNGARY
Kadetkinje A -55
2034
387
0
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
524
12
ELA ZNAOR (TKD KAR)
Medalists
1. ELA ZNAOR, Karlovac
2. ANĐELA PANDŽA, LOTUS
3. ----
3. ----
Kadetkinje A -59
2011
389
2
BARBARA PALEKA (LOTUS)
762
7
MERJEMA FEJZIĆ (ZE-DO)
2012
557
13
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
390
1
SARA RAK (SIBENIK)
2044
762
5
MERJEMA FEJZIĆ (ZE-DO)
557
10
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MERJEMA FEJZIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. SARA RAK, JURAJ DALMATINAC
3. BARBARA PALEKA, LOTUS
Kadetkinje A +59
2001
654
2
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
758
10
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
472
LORENA ČOLJA (PRVACI)
519
MARIJA GALIJATOVIĆ (SOLARIS)
5
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
2022
758
15
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
472
10
LORENA ČOLJA (PRVACI)
2023
519
2
MARIJA GALIJATOVIĆ (SOLARIS)
5
11
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
2051
758
10
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
5
11
ANA VULJANIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. ANA VULJANIĆ, Karlovac
2. KAROLÍNA MRAVCOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. MARIJA GALIJATOVIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. LORENA ČOLJA, VARAŽDIN 1