Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti B -33
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -45
Kadeti B -49
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadeti B -61
Kadeti B -65
Kadeti B +65
Kadeti B -33
4027
753
12
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
748
23
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
749
NEMANJA KNEŽEVIC (LJUBIJA)
4055
748
3
ANDREJ MILADINOVIC (LJUBIJA)
749
4
NEMANJA KNEŽEVIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. NEMANJA KNEŽEVIC, Ljubija-Prijedor
2. ANDREJ MILADINOVIC, Ljubija-Prijedor
3. SRDJAN MILJATOVIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
Kadeti B -37
4016
400
0
ERMIN KRANTIC (FRENKI)
161
12
DANIEL ISKRA (FS_TS)
434
LOVRO KOVAČEVIĆ (RUG)
310
ARIAN BUJAJ (KORYOO)
354
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
4043
161
15
DANIEL ISKRA (FS_TS)
434
3
LOVRO KOVAČEVIĆ (RUG)
4044
310
5
ARIAN BUJAJ (KORYOO)
354
18
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
4064
161
15
DANIEL ISKRA (FS_TS)
354
1
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
Osvajači medalja
1. DANIEL ISKRA, FREE SPIRIT TRIESTE
2. NIKOLA MEJAŠKI, DUGA RESA
3. LOVRO KOVAČEVIĆ, RUGVICA
3. ARIAN BUJAJ, Taekwondo klub Koryo
Kadeti B -41
3011
751
14
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
560
1
MANUEL MARIĆ (TKD KAR)
194
PAVLE ARBANAS (ZADAR)
3012
444
0
ERIC FULLER (ZADAR)
594
3
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
587
PETAR PILJA (TKD KAR)
3035
751
5
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
194
4
PAVLE ARBANAS (ZADAR)
3036
594
16
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
587
0
PETAR PILJA (TKD KAR)
3055
751
7
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
594
17
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. NEMANJA KOTARAS, Ljubija-Prijedor
3. PETAR PILJA, Karlovac
3. PAVLE ARBANAS, PLOVANIJA-ZADAR
Kadeti B -45
3013
607
0
KARLO DELKOVIĆ (OZALJ)
657
10
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
580
ALEK KNEŽEVIĆ (GAIAN)
3014
498
0
ANTE LOJE (FORTECA)
642
8
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
299
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
3037
657
7
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
580
3
ALEK KNEŽEVIĆ (GAIAN)
3038
642
15
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
299
2
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
3056
657
10
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
642
6
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. FILIP GALIJANIĆ, Jastreb
2. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
3. ALEK KNEŽEVIĆ, GAIANA
3. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
Kadeti B -49
3026
13
10
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
812
8
ELVEDIN DŽANAN (ZE-DO)
807
DENI KNEŽEVIĆ (ZE-DO)
3050
13
0
DAVID ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
807
0
DENI KNEŽEVIĆ (ZE-DO)
Osvajači medalja
1. DENI KNEŽEVIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. DAVID ĐAKOVIĆ, Karlovac
3. ELVEDIN DŽANAN, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. ----
Kadeti B -53
2013
214
4
JOSIP KRZNARIĆ (TKD PRA)
164
9
SIMONE PALMERI (FS_TS)
2014
282
7
NINO ANĐELKOVIĆ (TKD KBK)
181
6
JAKOV ROGIĆ (ZADAR)
2045
164
4
SIMONE PALMERI (FS_TS)
282
11
NINO ANĐELKOVIĆ (TKD KBK)
Osvajači medalja
1. NINO ANĐELKOVIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
2. SIMONE PALMERI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. JAKOV ROGIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. JOSIP KRZNARIĆ, TK Prana Karlovac
Kadeti B -57
2035
340
8
ROKO ŽUVELA (FORTECA)
561
4
NIKO RATKOVIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. ROKO ŽUVELA, Forteca Korčula
2. NIKO RATKOVIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Kadeti B -61
2015
184
0
ADAM BARIČEVIĆ (ZADAR)
497
0
ANTON JERIČEVIĆ (FORTECA)
590
DEJAN MANDIĆ (TKD KAR)
2046
497
12
ANTON JERIČEVIĆ (FORTECA)
590
0
DEJAN MANDIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. ANTON JERIČEVIĆ, Forteca Korčula
2. DEJAN MANDIĆ, Karlovac
3. ADAM BARIČEVIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
Kadeti B -65
2016
368
0
NIKOLA GAZIĆ (TKD KAR)
121
0
ZVONIMIR KRAMAR (ČAPLJIN)
2017
477
4
PATRIK VRAGOVIĆ (PRVACI)
432
11
LEVENTE KRETZ (PECS)
2047
121
2
ZVONIMIR KRAMAR (ČAPLJIN)
432
3
LEVENTE KRETZ (PECS)
Osvajači medalja
1. LEVENTE KRETZ, ARANY TIGRIS - HUNGARY
2. ZVONIMIR KRAMAR, TKD "ČAPLJINA"
3. PATRIK VRAGOVIĆ, VARAŽDIN 1
3. NIKOLA GAZIĆ, Karlovac
Kadeti B +65
2036
188
0
ROKO MARIĆ (ZADAR)
422
4
GERGELY KISS (PECS)
Osvajači medalja
1. GERGELY KISS, ARANY TIGRIS - HUNGARY
2. ROKO MARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. ----
3. ----