Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
ASD Taekwondo Club Schio
BANIJA PANDAS
Bjelovar
Black Tiger Snina
Broj 1
Centro Taekwondo Alessandria
DRAGON
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Ilyo-taekwondo Presov
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ljubija-Prijedor
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Ogulin
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
PUMA
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
STAR-CLUB BOJOVÝCH UMENÍ
Štajerc
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
Taekwondo klub Alepo
Team BESA
TK Prana Karlovac
TK Zadar
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD TANN Slovenske Konjice
TKD/Kozara/ Prijedor
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti A -27
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -53
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -59
Juniori A -48
Juniori A+73
Juniorke A -63
Juniorke A +63
Seniori A -58
Male olimpijke - A -28
Mali olimpijci - B -20
Mali olimpijci - B -22
Indiv. kick - Kick M1 (2010-12)
Indiv. kick - Kick M2 (2013-14)
Indiv. kick - Kick M3 (2015-16)
Indiv. kick - Kick M4 (2017-18)
Indiv. kick - Kick F1 (2010-12)
Indiv. kick - Kick F4 (2017-18)
Juniori A+73
D004
434
2
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
157
1
AUREL SPAK (ILYO KE)
128
IVANO ČELIĆ (TKD KAR)
D005
116
0
ZSOMBOR JOVANY (MATETKD)
165
2
RICHARD HANUSOVSKY (ILYO KE)
469
ĐORĐE BUNČIĆ (JASTREB)
D024
434
0
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
128
2
IVANO ČELIĆ (TKD KAR)
D025
165
1
RICHARD HANUSOVSKY (ILYO KE)
469
2
ĐORĐE BUNČIĆ (JASTREB)
D046
128
0
IVANO ČELIĆ (TKD KAR)
469
2
ĐORĐE BUNČIĆ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. ĐORĐE BUNČIĆ, Jastreb
2. IVANO ČELIĆ, Karlovac
3. RICHARD HANUSOVSKY, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LLEO GEGAJ, Team BESA