Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2023.(55th Anniversary) & 8th WORLD HALLELLUJAH CUP 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
ASD Taekwondo Club Schio
BANIJA PANDAS
Bjelovar
Black Tiger Snina
Broj 1
Centro Taekwondo Alessandria
DRAGON
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Forteca Korčula
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Ilyo-taekwondo Presov
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ljubija-Prijedor
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Ogulin
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
PUMA
RUGVICA
Skp Ryong Bratislava
Somesul 2010 Apahida
SPARTA
STAR-CLUB BOJOVÝCH UMENÍ
Štajerc
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO HAKIMI Roznava Slovakia
Taekwondo klub "Shenron" Bugojno
Taekwondo klub Alepo
Team BESA
TK Prana Karlovac
TK Zadar
TKD BRINJE
TKD club ORIENT
TKD klub Kang
TKD TANN Slovenske Konjice
TKD/Kozara/ Prijedor
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -30
Kadetkinje A -33
Kadeti B -61
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -47
Mlađi kadeti A -30
B003
164
0
MICHAL DUDAS (ILYO KE)
424
2
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
B004
431
0
JAKOV KRPAN (GACKA)
479
2
LUKAS DEJANOVIĆ (BAN-PAN)
B020
424
1
LUCAS ŽIVKOVIĆ (TKD PRA)
479
2
LUKAS DEJANOVIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. LUKAS DEJANOVIĆ, BANIJA PANDAS
2. LUCAS ŽIVKOVIĆ, TK Prana Karlovac
3. JAKOV KRPAN, GACKA
3. MICHAL DUDAS, Ilyo TKD SKP Kosice
Mlađi kadeti B -33
A080
379
0
IVANO MIKULIĆ (BAN-PAN)
432
2
IVAN MARINCEL (GACKA)
464
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
A099
432
0
IVAN MARINCEL (GACKA)
464
2
DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ, Jastreb
2. IVAN MARINCEL, GACKA
3. IVANO MIKULIĆ, BANIJA PANDAS
3. ----
Mlađi kadeti B -43
B002
430
0
IVANO KRPAN (GACKA)
492
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
51
TEO KRŠINIĆ (TKD KAR)
468
FILIP ĆURKOVIĆ (ŠUJICA )
152
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
B011
492
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
51
0
TEO KRŠINIĆ (TKD KAR)
B012
468
0
FILIP ĆURKOVIĆ (ŠUJICA )
152
2
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
B025
492
0
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
152
0
MATEJ ŠELIGA (TKD KAR)
Medalists
1. MATEJ ŠELIGA, Karlovac
2. FRAN ČOSIĆ, TK Prana Karlovac
3. FILIP ĆURKOVIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. TEO KRŠINIĆ, Karlovac
Mlađe kadetkinje B -30
A073
377
1
ELLA MARIA TOMAC (BAN-PAN)
326
2
IVA VRANIĆ (BRINJ)
A074
375
1
NIKA TARBUK (BAN-PAN)
466
2
IRIS CVETKO (JASTREB)
A075
371
0
SUNČICA MEDIĆ (BAN-PAN)
278
2
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
A076
367
2
GRETA KRANJC (BAN-PAN)
452
0
VIKTORIIA YANUL (GACKA)
A092
326
0
IVA VRANIĆ (BRINJ)
466
2
IRIS CVETKO (JASTREB)
A093
278
2
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
367
0
GRETA KRANJC (BAN-PAN)
A107
466
2
IRIS CVETKO (JASTREB)
278
0
ANTONIA ŠEGEDIN (FORTECA)
Medalists
1. IRIS CVETKO, Jastreb
2. ANTONIA ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. IVA VRANIĆ, TKD BRINJE
3. GRETA KRANJC, BANIJA PANDAS
Kadetkinje A -33
C039
427
2
JELENA MARINCEL (GACKA)
188
0
EMA PETRIČUŠIĆ (RUG)
Medalists
1. JELENA MARINCEL, GACKA
2. EMA PETRIČUŠIĆ, RUGVICA
3. ----
3. ----
Kadeti B -61
B047
444
0
ANTONIO IVANIŠEVIĆ (GACKA)
323
2
PATRIK PUŠKARIĆ (OZALJ)
Medalists
1. PATRIK PUŠKARIĆ, Ozalj
2. ANTONIO IVANIŠEVIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -41
B035
439
0
NIKA ŽIVODER (TKD_BJE)
443
2
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
B036
478
0
LANA GRŽAN (TKD PRA)
429
2
SARA MATASIĆ (GACKA)
B053
443
2
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
429
1
SARA MATASIĆ (GACKA)
Medalists
1. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
2. SARA MATASIĆ, GACKA
3. NIKA ŽIVODER, Bjelovar
3. LANA GRŽAN, TK Prana Karlovac
Kadetkinje B -47
B037
113
0
MARTIN SONIA (APAHIDA)
428
2
LANA MARINCEL (GACKA)
477
MATEA JAKOVOVIĆ (TKD PRA)
B054
428
0
LANA MARINCEL (GACKA)
477
2
MATEA JAKOVOVIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. MATEA JAKOVOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LANA MARINCEL, GACKA
3. MARTIN SONIA, Somesul 2010 Apahida
3. ----